Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrześniowo-październikowe mamusie 2007
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-07, 19:17   #3548
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez taszkin Pokaż wiadomość
Witajcie!!
...z całego serca dziękujemy Wam za gratulacje!
Ja również gratuluję, życzę zdrówka i bardzo się cieszę, że zaraz po mnie urodziły się dwa kolejne Słoneczka!! Katarzynka, Ebenka, gratuluję!

Nie zdążyłam jeszcze nadrobić całej wątkowej lekturki, odzywam się dość późno, ale dopiero się w tym wszystkim odnajduję

Jak wiecie, miałam cc. Wskazaniem było ułożenie pośladkowe, a co wyszło w niedziele na KTG lekkie zaburzenia tętna (w przypadku ciąży 'główkowej' zostałabym na obserwacji). No i stało się O zzo zdecydował lekarz. Jesli będziecie miały pytania co do przebiegu, efektów i porównania z 'pajęczynką' - chętnie opiszę czego doświadczyłam.

Pierwsza kąpiel już za nami, ja jestem jeszcze obolała, ale na tyle, że ratowanie się apapem wystarczy. Uczymy się karmienia, idzie nam coraz lepiej I tu, muszę powiedzieć Wam, że jeśli chcecie karmić, kupcie sobie nakładki silikonowe do szpitala. Są bardzo pomocne gdy pokarmu jest jeszcze malutko, a malec gryzie. Ja zrobiłam to troszkę za późno i gdy pokarmu było już dużo byłam tak zgryziona, że bez nakładek ani rusz Ale już powoli je odstawiam.

Podaje brakujący wymiar Ninki: długość 56 cm.

Wrzucam kilka Jej zdjęć, pierwsze zaraz po urodzeniu, wszystkie jeszcze ze szpitala

Pozdrawiamy Was gorąco, jeszcze raz dziękujemy za życzenia

jaka sliczniutka juz wpisuje wzrost panienki

ufff dobrze,ze kupilam te nakladki
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora