Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Torebki O-bag - miłośniczki, część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-30, 19:27   #3193
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Basket też przy używaniu i obciążaniu traci na swej okrągłości, on tylko na początku chyba tak wygląda. Mój jest owalny przez to min że mam duży portfel który go wyciąga. Wcale nie wygląda źle
Dokładnie przy dużym portfelu robi się płaski. Ja basket a kocham z dnia na dzień coraz bardziej, jest bardzo wygodny i nawet sporo zmieści. Czasami mam cały organizer wypchany

Cytat:
Napisane przez Anitka25 Pokaż wiadomość
No ja sobie mini nie wyobrażam nosić na ramieniu po prostu i nawet jakbym była w rozm. S to bym z nią tak nie wyszła choć u mnie size+ tylko w szerz, bo mam 165cm Za to jako listonoszka jest w sam raz, tylko ten granat, chyba będzie mocno się rysował faktycznie...

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------



Ten pasek ma po prostu okrągłe otworki, które się zakłada na gwint od uchwytów, po przekątnej Na youtube jest filmik instruktażowy, ale jeśli chcesz to wrzucę fotki jak to wygląda od środka

Ja polecam takie rozwiązanie

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------



DZiękuję Fakt jest śliczna. Niestety ten kolor ma mocną tendencję do rysowania się... nie jak czarna, ale jednak...
Trudno będę jak z jajem się obchodzic , ko kolor jest tak cudny ze musze ja mieć
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora