Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kilka dni przerwy w związku? Pomóżcie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-03, 10:40   #18
muminkowa900
Raczkowanie
 
Avatar muminkowa900
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 494
Dot.: Kilka dni przerwy w związku? Pomóżcie.

Cytat:
Napisane przez emma8 Pokaż wiadomość
Autorko odpowiedź na Twoje pytanie jest bardzo prosta. Twój facet ma silny charakter, wie czego nie chce i próbuje to wyeliminować ze swojego życia nie zważając na nic, nie bawi się w sentymenty a przede wszystkim jemu na Tobie nawet w połowie nie zależy tak, jak Tobie na nim. Tresuje Cię jak psa, masz chodzić jak w zegarku, nie mieć żadnych wymagań, pretensji, złego humoru, masz być wesoła, uśmiechnięta i merdać ogonkiem kiedy on ma dzień dobroci dla zwierząt i od czasu do czasu poklepuje Cię po głowie. I on wie że może tego od Ciebie wymagać, bo to Ty panicznie boisz się rozstania z nim, a nie odwrotnie. Gdybyś to Ty nagle zaczęła stawiać podobne wymagania facet zaśmiałby się, obróciłby się na pięcie i tyle byś go widziała. Dlatego w tym układzie Ty zawsze będziesz tą słabszą, ustępującą i przegraną, bo to Ty masz coś do stracenia, a on w jego mniemaniu nie ma nic.
I dlatego ja na Twoim miejscu zamiast pokornego czekania na sobotę, albo zamiast naciskania na określenie się teraz, umówiłabym się z nim w tą sobotę, w konkretnym miejscu o konkretnej porze i po prostu bym się nie zjawiła. Cały dzień nie odbierałabym telefonu, a w niedziele napisała tylko "ups, zapomniało mi się". Może jeszcze schowałabym się gdzieś za krzakami i zrobiła mu zdjęcie na pamiątkę jak tam stoi z głupią miną. Ale wiem autorko że Ty nigdy tego nie zrobisz, bo wtedy musiałabyś być pewna tego że chcesz z nim zerwać, a Ty tak naprawdę mimo wszystko nadal chcesz z nim być i dlatego dajesz się w ten sposób traktować.
Dokładnie - typowy pan&władca . Z taką osobą ciężko budować jakikolwiek związek...
muminkowa900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując