Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie lutowe 2016 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-03, 21:18   #2215
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez kingula111 Pokaż wiadomość
Ale skrobiecie he a ja to woguke niemam pojecia co to sa te poduszki do spania',a kregoslup mam chory od dziecka szyjny a bardziej piersiowy jak mnie zlapie bol to tylko zastrzyki pomagaja.Wiec naprawde te poduszki sa dobre ?hmm jak je wogule szukac ,jak wpisac na allegro poduszki do spania dla kobiet w ciazy?i to wyskocza juz

Ja nie wiem ja miałam tylko poduszkę do karmienia taki rogal i tez z nia troche spałam ale w sumie żadnych problemow z plecami nie miałam (rwa kulszowa ale na to poduszka noc nie pomagała) wiec poduszka u mnie to must have dopiero na etapie karmienia (karmiłam tylko w jednej poZycji przez wiele miesiecy ze względu na bol złamanej kości ogonowej). Dla mnie najlepszym lekarstwem na rwę kulszowa był basen co drugi dzien po 20-30 min - żadna poducha tak nie działała


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kingula111 Pokaż wiadomość
dziewczyny jest wszystko ok dzidziolek ulozony główka do dolu hehehe,nic zlego sie nie dziele to jednorazowe plamienie poprostu taki incydent ale nic groznego wszystko w jak najlepszym pozadku i jestem w 13/14 tygodniu ciazy.Ale jestem szczesliwa i uspokoilam sie ufffffffffff

a co do mojej wysypki dal jakas masc i kazal pic calcium w syropie,nastepna wizyta w planowanym terminie 17 sierpnia z badaniami mam byc he

No i super dobre wiesci


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Ja i wzajemnie

Dopiszę jeszcze że zaczynamy dziś 13 tydzień i idziemy na USG więc trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok no i żeby się maleństwo dobrze ułożyło, może się dowiemy czy to on czy ona

Gratki za kolejny tydzien
Jak tam powizycie? Lekarz wróży jakas plec?


Sent from my iPhone using Tapatalk
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora