Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-04, 17:41   #1485
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Mariola Nie wysyłaj tam żadnego aparatu, to jest tzw nigeryjski przekręt !!! Poczytaj w necie jak ludzi robią w bambuko. Te niby potwierdzenia przelewu to pic na wode. Potem ci będą wkręcać,ze jak wyślesz do banku potwierdzenie wysyłki to bank CI puści kasę. Nie ma takiej opcji.

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Wrzuć do netu jego imię i nazwisko i jestem pewna,ze wyskoczy wśród tych oszustów.
Aparat wystawiłaś na allegro a gościu ma 0 komentarzy i angielski w typie "kali jeść, kali pić"? I chce żeby wysłać aparat POCZYEXEM? Oszust Nic mu nie wysyłaj Chyba,że 2 cegły i zgniłe jajo !!!
Aguś dziękuję Ci serdecznie, właśnie wrzuciłam do neta i mi wyskoczył ten przekręt
Ja wiesz, jestem ostrożna i bez kasy nic nie wyślę, dziwiłam się tylko, że on może tak sobie wstrzymywać kasę i właśnie zwalniać jak prześlę numer tracking I cały czas do mnie wydzwania i pisze, szybko, szybko wysyłąj
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora