Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaka wyciskarka do soków?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-06, 09:08   #179
danka_zablocka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 3
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Witam wszystkich, jestem posiadaczką Kuvingsa, ale nie do końca zadowoloną.Przed podjęciem decyzji wiele czasu spędziłam czytając wypowiedzi na różnych forach. Momentami miałam jeden mętlik w głowie od tych wszystkich wieści.Po całej tej lekturze koleżanka wyciągnęła mnie na pokaz Kuvingsa i tu pod wpływem tego co czytałam i gadki faceta pokazującego urządzenie podjęłam decyzję o zakupie. Dziś po kilkumiesięcznym użytkowaniu wyciskarki jestem wściekła na siebie, że wybrałam Kuvingsa. Wlot na całe jabłka,jest ale tylko na zdjęciach.Sprytnie zrobione. Bo w praktyce duże jabłka(używam Ligola) wcale nie mieszczą się do otworu, trzeba kroić na ćwiartki i ósemki.Po co takie wprowadzanie w błąd. Przy marchewce wyciskarka zacina się mimo, że producent pisze o dużej mocy silnika. Soki mam zawiesiste, nie do końca mi to pasuje, ale cóż. Występują przecieki na plastikową obudowę silnika. Tu oczywiście producent sobie zastrzegł, że tak może być jeśli źle założymy uszczelkę. Uważam, że uszczelka zamontowana jest dobrze, a sok jakoś przedostaje się.Wygląda na to, że klient zawsze będzie tu winien. No i największy minus tego urządzenia, który bardzo mnie denerwuje.Po wyciśnięciu soku w wyciskarce pozostaje dużo nieodciśniętych pozostałości.Na ściankach sita i w zagłębieniu rury(tuby) do której wkładam owoce. Cały zlew odpadów no i straty soku. Z sokowirówki wyrzucałam nieodciśniętą paćkę, z Kuvingsa dużo nieprzerobionych resztek.Myślę, że takie problemy ma każdy kto posiada Kuvingsa.
Posumowując,dziś już wiem, że ta cała przeczytana lektura na forach to wypowiedzi przede wszystkim sprzedawców urządzeń, a nie użytkowników wyciskarek, którzy przekazują innym wskazówki i rzetelne opinie, pomagając tym samym w wyborze. Szkoda, że tak nie jest. Moim zdaniem jest to bardzo nieuczciwa praktyka stosowana na forach, które miały służyć do wymiany opinii,porad.
Po tym wszystkim postanowiłam umieścić moją opinię o zakupionej wyciskarce przedstawionej jako NR 1 NA RYNKU ŚWIATOWYM !(cyt z Allegro). No w tym przypadku chyba nie do końca!
danka_zablocka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując