Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aspołeczna, nie lubię ludzi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-06, 11:30   #4
dzieewczynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 14
Dot.: Aspołeczna, nie lubię ludzi

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
a dobrze ty się czujesz z tą izolacją?
Nie obawiasz się , że "zdziczejesz"? Że będziesz miała problemy z nawiązywaniem kontaktów międzyludzkich np. w pracy?
Ja już zdziczałam. Napisałam, że wcześniej nie miałam większych problemów jeśli chodzi o kontakty międzyludzkie. Teraz nie potrafię relacji nawiązywać wcale, nie umiem się do ludzi odzywać.

Jeśli chodzi o pracę - już podczas studiów pracowałam dorywczo i nadal pracuję w tym samym miejscu (ponad 2 lata). Na szczęście jest to praca, którą wykonuję sama, w pojedynkę, nie mam kontaktu z klientami, a z innymi ludźmi z firmy sporadycznie. Problem pewnie zaistniałby na tym gruncie gdybym miała zmienić pracę i znalazłabym się w nowym otoczeniu, musiała pracować w zespole..

Czy dobrze się z tym czuję? Jak dla mnie mogłoby być jak jest. Tzn. moje życie = wyłącznie ja i mój TŻ, nic więcej, nikt więcej. Ale on nie jest taki jak ja. On ma znajomych, dobre kontakty z rodziną. Jesteśmy ze sobą dość długo, to poważny związek i rozumiem, że on źle się czuje chodząc wszędzie sam, bez pary, podczas gdy inni jego koledzy, jego rodzeństwo przychodzą ze swoimi drugimi połówkami.
dzieewczynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując