Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Związek z długim stażem- jak to jest naprawdę ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-12, 10:55   #4
Littlejackie
Zadomowienie
 
Avatar Littlejackie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 223
Dot.: Związek z długim stażem- jak to jest naprawdę ?

Ja mam połowę Twojego stażu, też się czasem zastanawiam nad postawionymi przez Ciebie pytaniami, chociaż na razie (odpukać) dobrze nam się układa

Na pewno z upływem czasu jestem taka bardziej przytulaśna, częściej mam ochotę po prostu się potulić, porozmawiać niż uprawiać dzikie seksy (właśnie to co piszesz, praca, zmęczenie) ale jak już do tych seksów dojdzie to nadal jest bardzo fajnie, nie nudzimy się, niczego mi nie brakuje. W sumie jakoś bardzo nie urozmaicamy, czasem jakiś strój albo inne okoliczności, ale myślę, że dopóki czujemy się spełnieni to prędko nam się to nie znudzi. Częstotliwość tak bardzo nam nie spadła bo i nie mieszkając razem widywaliśmy się czasem max. raz czy dwa w tygodniu, wydaje mi się, że dalej go pociągam mimo mieszkania razem i tego, że nie zawsze mam perfekcyjnie ogolone nogi

W dłuższych związkach na pewno trzeba trzymać rękę na pulsie i niczego nie przegapić i taki mam plan.

Co do mieszkania razem i rutyny albo oddalania się od siebie to nie zauważyłam. Sporo gadamy, nawet jak któreś coś robi innego (np. ja czytam książkę a on ogląda sport) to często się głaszczemy, leżymy przytuleni, zaczepiamy się... Nie czuję żebyśmy się mijali czy byli obcy wobec siebie. A jak wychodzimy i widzimy się wieczorem to tęsknimy i rano też ciężko się czasem rozstać i opuścić gniazdko

Mam nadzieję, że tak zostanie. Jedyne co mnie męczy to czasem dogadanie się co do obowiązków, bo mój facet trochę rozrzuca rzeczy albo zostawia po sobie, ale nad tym też pracujemy. Potrafimy się dogadać i to jest chyba dość istotne.
Na pewno moim zdaniem najważniejsza jest umiejętność rozmowy, wysłuchania, chęci z obu stron, szacunek, nie olewanie drugiej osoby i jej potrzeb... No i miłość, to że uważamy tą drugą osobę za najlepszą dla nas, najważniejszą i wtedy chcemy się starać i dbać o taki związek.

A na pewno jeszcze tu zajrzę poczytać co napiszą wizażanki naprawdę z wieloletnim stażem bo ja to sobie mogę gadać ^^

Edytowane przez Littlejackie
Czas edycji: 2015-08-12 o 10:57
Littlejackie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując