Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w języku-z medycznego punktu widzenia
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-10, 15:20   #28
justyna141
Raczkowanie
 
Avatar justyna141
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 50
Dot.: Kolczyk w języku-z medycznego punktu widzenia

Cytat:
Napisane przez kamilciaQ_ Pokaż wiadomość
no cóż. ja mam krótki język a baaardzo chce przebić sobie język.
wali mnie co powiecie ale planuje przebić go sama. wiem że moge mieć infekcje ale jakoś sie tego nie boje. jak sama przebijałam nos to też mi grozili infekcjami a nawet paraziżami <lol2> żeczywiście strasznie dużo mi sie stało. <lol2> no więc myśle że jak przebije sama język to nie owinno mi sie nic stac tymbardziej że moja znajoma też przebijała sama i szybko jej sie zagoiło.
Rób jak chcesz wkońcu twoje ciało , twoje zdrowie. Ale ja bym na twoim miejscu nie przebijala samodzielnie języka ponieważ :
Na języku znajdują się kubki smakowe - Jak je uszkodzisz może dosjc do róznych powikłan .
Wystarczy ze trafisz na żyłkę i .... :/ Bedzie zlee.
Albo wda ci się zakażenie i może dojśc nawet do zapalenia mózgu!
Jeśli chcesz mieć kolczyk w języku to poswięc te paredziesiąt zł (od 60 do 120 zł) I idz do profesjonalisty .

Co do mnie ... To jezyk przebijam za tydzien Wiem bardzo dużo o tym , a najbardziej sie cieszę ze podczas przebijania ból trwa zaledwie kilka sekund ( bo najbardziej boje sie igły... Chociaz po przebiciu język puchnie i troche boli . Ale jestem przygotowana . Wsumie mam 14 lat ale to nic Juz miałam za sobą troche tego... Nos , pepek... :P
Jak macie jakies pytania to pyytajcie - zawsze odpowiem, buzki.
__________________
Sex A Peel
justyna141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując