Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy nie rosną, co robię źle ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-18, 22:11   #36
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Włosy nie rosną, co robię źle ?

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Nie podcinałam oczywiście, nie potrzebowały tego, ani też nie kruszą się czy coś.
Chodzi o to, że dawniej rosły mi bardzo szybko, a jeśli chodzi o inne dziewczyny to szybko im rosną, często widzę na blogach, że np. w 3 m-ce rosną im niemal tyle ile mnie w ten rok :/ Pisałam na poprzedniej stronie, że kiedyś w rok odrosły mi całe włosy z farbowanych do naturalnych, przy czym dość długie. Wiem, że moglo się wiele zmienić, np. hormony, ale wydaje mi się, że teraz rosną mi nietypowo wolno, nawet jak widzę po moich znajomych. Tak wolno jak moje rosną zwykle kręcone włosy, na których przyrost słabo widać, a ja mam proste.
Wybacz, nie zaglądałam na poprzednią stronę.

Jedyne co możesz zrobić to podstawowe badania krwi: morfologia i hormony. Jeśli wyniki będa okej, to po prostu taka Twoja uroda.

To że kiedyś włosy rosły szybciej nie znaczy, że teraz też. Niestety pewnych rzeczy nie przeskoczymy i już. Sama nie potrafię wyjść ponad 1 cm i mam tak mimo prawie 4 lat zabawy wcierkami, suplementami i maskami. Pozostaje jedynye cierpliwość.

A porównywanie sie z kimś innym pod jakimkolwiek względem to tylko stwarzanie sobie niepotrzebnych problemów
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując