Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-22, 23:58   #903
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
Chocher i inne rosyjskojęzyczne dziewczyny - możecie mi pomóc i powiedzieć co mówi ten pan o laptopie? Sorki za offtop, ale nie wiele jest jego recenzji, głównie jestem ciekawa wad jakie wymienia:
-nie widac odcisków palców na obudowie
-ma 890g wagi i 17,5mm grubosci
-po prawej stronie są dwa wejscia usb, po lewej reszta, są wygodnie umieszczine
-te diody od baterii itd. nie przyciągają uwagi, są położone z przodu, nie rzucają sie w oczy
-jak odchylisz ekran mocniej niz o 90 stopni to sie zrobią takie jakby "nóżki" na których bedzie sie opierał i przez to moze "jeździc" po stole
-niezłe głosniki
-klawisze mają standardową wielkosc i to ze są na malej powierzchni nie przeszkadza
-wygodny w użyciu touchpad
-mógłby miec wyższą najwyższą jasność
-niekoniecznie da sie otworzyc jednną ręką
- nie grzeje sie
-jest cichy
-wygodnie mozna miec otwarte do 10 okienek w przeglądarce i kilka dokumentow w microsoft office
-nie spodoba sie wymagającym użytkownikom ze względu na wydajnosc
-za tę cene jest ok dla osób, ktore szukają netbooka, który długo dział, dla prostych działań


takie typowo techniczne rzeczy w stylu rodzaju karty graficznej itp, pominęłam, bo to chyba jest napisane w specyfikacji czy jak to sie tam nazywa


---------- Dopisano o 00:58 ---------- Poprzedni post napisano o 00:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Na ebayu jest użytkownik L.A Happy Savings, którego polecam. Zamawiałam u niego kilka razy i wszystko było w porządku .

Dopadło mnie choróbsko - jestem strasznie zła Piękna pogoda a ja chodzę i smarkam Za to jak na juciuberkę przystało popijam twinings na przemian z evianem
gabson trzymaj sie!!!
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora