Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-23, 12:51   #1698
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Zaczęli szybko odpisywać jak otworzyłam spór w paypalu. W ciągu 3 dni miałam i odpowiedź na maila i zwrot kasy. Jakby to olali to paypal sam zwróciłby mi kasę.
Tylko że ja nie płaciłam poprzez Paypala...
Oj, trzeba było po tym tygodniu blokady środków na koncie bankowym "odpiąć" kartę z konta sklepu:/. Nauczka na przyszłość.

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Siarka - a na takiej przesyłce kurierskiej miałaś podaną dokładną wagę?
- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Ja założyłam spór na PP z Farfetch (uszkodzona torebka) i PP mi odrzucił skargę

Torebka została odesłana do producenta (Minkoff) i czekam, aż mi ją naprawią: / Ostrzegli mnie, że może to potrwać i 2 miesiące
Muszę sprawdzić, ale chyba tak.

Współczuję sytuacji z torebką .

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Powinno zawsze Zadzwoń do swojego banku i powiedz, ze chcesz skorzystac z charge back [...]
Kredziu kochana, wielkie dzięki za informację . Jestem już po telefonie do mojego banku, przyjęto reklamację transakcji kartą, będą się kontaktować z Monnierem. Nie wiem czy coś z tego wyjdzie, ale przynajmniej nadałam bieg sprawie.

Cytat:
Napisane przez magdis Pokaż wiadomość
Hm, tylko to zagraniczna strona...

A no wiem... Pisz tutaj post : https://www.facebook.com/MonnierFreres Z tego co czytam, skargi na zamówienia są dosyć częste, ale przynajmniej szybko odpisują.
Magdis, Tobie również dziękuję za pomoc. Już pisać nie będę do nich na fejsa, skoro działam już poprzez reklamację, ale miło, że chciało Ci się poszukać.

W ogóle pozostałe dziewczyny, dziękuję też za wsparcie. Miałam ostatnio gorący okres i zajęta byłam czymś innym, dlatego minęły 3 tygodnie od otrzymania tej feralnej przesyłki, ale już jestem "z powrotem" i dobrze, że mnie ostro zmotywowałyście do walki o swoje .


A propos zakupów w Monnier - będę zwracać portfel do nich, może któraś byłaby zainteresowana przejęciem go:
https://www.shopbop.com/new-slim-zip...ate.cj.3852549
Cena korzystna, bo mniej niż połowa wyjściowej. I w sumie myślę, że może bym jeszcze ciut opuściła.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MJ.jpg (5,3 KB, 22 załadowań)
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2015-08-23 o 12:52
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora