Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-25, 22:57   #467
Laurelindorenan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 522
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Myli mi się wstępny ze zstępnym i najemca z wynajmującym - zawsze muszę to sprawdzać.

Nie potrafię od razu powiedzieć, która strona jest lewa, a która prawa - zawsze muszę pomyśleć, którą ręką chwyciłabym długopis.

Gubię się w przejściach podziemnych, zwłaszcza w Warszawie. Nigdy nie mogę wyliczyć, ile muszę iść, by dotrzeć na drugą stronę ulicy i zawsze najpierw wychodzę na jakiś przystanek tramwajowy.

Nigdy nie udało mi się zrobić prawidłowego fikołka ani skłonu z dotknięciem stóp palcami przy idealnie prostych kolanach.

Jeśli ciasto nie jest kruche ani nie zawiera proszku do pieczenia bądź drożdży, tylko cała sprawa tkwi w odpowiednio ubitej pianie z białek ostrożnie wymieszanej z resztą składników, to nawet nie podejmuję się pieczenia, bo z góry wiem, że tylko zmarnuję składniki.

Nie umiem utrzymywać porządku. Może być posprzątane na błysk, a trzy dni później i tak mieszkanie wygląda, jakby przeszło przez nie tornado.

Nie umiem gospodarować pieniędzmi. Nawet jeśli całkiem sporo wpłynie mi na konto (mam dość nieregularne dochody, raz więcej, raz mniej), to i tak pod koniec miesiąca na nic mi nie starcza.
Laurelindorenan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując