Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panika w kuchni
Wątek: Panika w kuchni
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-28, 11:53   #37
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Panika w kuchni

Cytat:
Napisane przez bestka Pokaż wiadomość
TheUnlike nieraz się nad tym zastanawiałam, ale ja nie mam cierpliwości. Jak mi coś nie wychodzi to rzucam do kosza. W lutym na walentynki chciałam upiec dla męża sernik w kształcie serca, kupiłam specjalna blaszkę, oprócz sera do serników, kupiłam jeszcze jakiś polepszacz do wypieku sernika, męczyłam się z tym, grzebałam i co ... sernik ledwie na 2cm wyrósł. Mąż zjadł i docenił wysiłek, bo mnie zna, ale teściowa to się nadziwić nie mogła, he he.
Do wypieków polecam blog Doroty Moje Wypieki, oprócz bardzo jasno opisanych przepisów są też notki typu "jak upiec perfekcyjny sernik" ciasto drożdżowe czy beze. Sama rok temu zaczęłam przygode z ciastami i zawsze jestem wierna tej stronie. Poza tym pod przepisami znajdziesz dziesiątki komentarzy w których można znaleźć masę informacji, Dorota także dość szybko odpisuje na zapytania. Po przestudiowaniu tego bloga nie zdarza mi się żeby ciasto nie wyszło

Odnosząc się do Twojego sernika, gotowe sery nie zawsze się do tego nadają i dlatego często serniki nie wychodzą. To nie kwestia umiejętności a złego produktu. Najlepszy jest ser z kostce zmielony w domu, ew. Dorota robiła ostatnio zestawienie serów w wiadrze. Warto przeczytać ulepszacze to zło!
Powodzenia
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując