Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-31, 00:54   #5053
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Kurcze post mi sie usunal. Musze od nowa pisac wiec tym razem bedzie krotko.

---------- Dopisano o 01:43 ---------- Poprzedni post napisano o 01:32 ----------

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość


Masz racje, od jutra bede pisac maksimum kilka zdan. Postaram sie rowniez udawac, ze nie wiem czym sa akapity oraz interpunkcja, takie wypowiedzi wydaja sie byc duzo lepiej przyswajane przez ogol.

Nie rozumiem przytyku dotyczacego tego, kiedy zdobylam wiedze. Czyzby byl jakis okres kwarantanny o ktorym nie wiem? Trzeba odczekac minimum kilka miesiecy odkad sie czegos dowie, zeby moc sie wypowiedziec? Prosze, oswiec mnie.
Coz, ja uwazam, ze to nie ma znaczenia czy dowiedzialam sie tego, co pisze wczoraj czy kilka lat temu - wiedza jest wiedza, spedzilam duzo czasu na dowiadywaniu sie tego wszystkiego i nie rozumiem czemu mialabym tego nie pisac.


Przeinaczasz to, co pisze. Nie sugeruje nikomu, zeby przestal robic sobie hybrydy i nie wiem czego sobie odmawial, jedyne o czym pisze to, ze uwazam uzywanie najtanszych chinskich lakierow za ryzykowne. Chyba zyjemy w innym swiecie, bo, moim zdaniem, odmowienie sobie uzywania czegos z niepewnego zrodla, kiedy pozostaje masa rzeczy do wyboru, to zadne wielkie wyrzeczenie.


Nie, nie jest logiczne. Ja rozumiem, ze w Twojej glowie sie to nie miesci, ale, wbrew temu, co Ci sie wydaje, sa ludzie ktorzy zdecyduja sie wybrac produkt sprawdzonej marki zamiast kupic wiecej tanszych, niewiadomego pochodzenia. Albo tacy, ktorzy pozostana przy zwyklych lakierach jesli nie stac na kilka kolorow do paznokci znanej marki.
Lakiery CZ sa swoja droga, z tego, co sie orientuje, jednymi z najtanszych na rynku.
Naprawde, jest wybor. To, ze ktos decyduje sie na cos innego niz Ty nie oznacza, ze jest przewrazliwiony i nie chce sie cieszyc z zycia.
Po pierwsze to moze nie doszukuj sie problemow tam gdzie ich nie ma posze na telefonie (nie wiem czy wirsz ale tam pisanie nis jest tak szybkis i wygodne wiec mam duuzo literowek - przyzwyczaj sie psze Pani.)
Po drugie : czy ja pisalam o sobie NIE ! Ale widze ze u niektorych jest problem z czytaniem ze zrozumieniem. Sama uzywam tulko neonail oraz czasami semilaka wiec moze zastanow sie nastepnym razem co piszesz. To Ty zaczelas pisac jakiejs tam dziewczynie pare stron wczesniej litanie jakie to atraszne sa lakiery na alieexpres bo napisala ze tam zamowila. Naprawde zacznij czytac uwazie bo ja ani razu nie pisalam o sobie a mimo tego obrazasz mnie piszac ze " w mojej glowie.. " i tak jak pisalam jak tak zalezy Ci na chwaleniu sie swoja wiedza to poprostu zaloz sobie watek na temat szkodliwosci tych lub innych hybryd - i pisze to bez zadnych zlosliwosci bo chyba ty to tak widzisz. Nie wiem chyba myslisz ze kazdy Cie atakuje bo ma innd zdanie :O. Troche wychilluj, melissy sobie zaparz czy cos .


Wysłane z mojego GT-I8190

---------- Dopisano o 01:54 ---------- Poprzedni post napisano o 01:43 ----------

Cytat:
Napisane przez kindza Pokaż wiadomość
no i tak oprócz naszej pogadanki w temacie lakierów to zwróciłabym uwagę że jednak w chinach też żyje masa kobiet która używa swoich krajowych kosmetyków więc może nie ma co wszystkiego skreślać a po prostu testować na sobie jeśli się ma odwagę [emoji14] ja akurat coli nie piję produktów GMO nie używam nie zapodaje sobie i rodzinie metali ciężkich ani ustnie ani dożylnie więc hybrydy przetestuję [emoji14] a co mi tam jak mnie szlag trafi to wam doniosę że to chińskie hybrydy winne były [emoji14]

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------



weryfikowana pod jakim kątem ? przez kogo ? podejrzewam że weryfikują jedynie pod kątem czy wolno sprzedawać czy nie a nie czy jest to szkodliwe skoro dopalacze były legalnie sprzedawane to nie łudziłabym się że jakieś tam lakiery są badane pod kątem szkodliwości
to trochę jak z benzoesanem sodu jest potencjalnie nieszkodliwy i ładowany do napoi bo bezpieczny ale tylko ten kto poczytał lub trochę chemii liznął wie że w połączeniu w wit C tworzy się benzen który jest silnie rakotwórczy ale czy kogoś to obchodzi że do większości napoi jest dodawana wit C ? czy to powoduje że te produkty są wycofywane z rynku ? nie po prostu nie masz wiedzy to nie wiesz co pijesz i tyle a znaczki typu "rekomendacja instytutu matki i dziecka" i tego typu oznaczenia nie wiem czy wiesz ale są kupowane nie przyznaje ich nikt po zbadaniu produktu tylko tym markom które go sobie kupiły więc hmm trochę to taki chwyt marketingowy..
Kindza i w takich mommentach bardzo zaluje ze nie ma tu przycisku " lubie to ! " . Ja niestety wiem o szkodliwosci coca coli - no ale niestety to jest rzecz ktorej nie potrafie sobie odmowic. Ale nie mam zadnych uzaleznien (no, moze od czekolady )[emoji14].

Wysłane z mojego GT-I8190
__________________
Instagram

Wymiana


Edytowane przez CherrryCat
Czas edycji: 2015-08-31 o 00:56 Powód: I
CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora