Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aniołkowe Mamy - o staraniach i życiu tu gadamy cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-31, 11:34   #616
muffi24
Zadomowienie
 
Avatar muffi24
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 1 855
Dot.: Aniołkowe Mamy - o staraniach i życiu tu gadamy cz. VII

Cytat:
Napisane przez demonica Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki, proszę mnie dodać do listy starających się, bo jak tylko wyreguluję swoje wyniki to zaczynam starania z Wami
Monika - mam 33 lata, jestem z Katowic, mam już synka 2,5 roku i 1 Aniołka.
2 tygodnie temu straciłam 8-tygodniową fasolkę. Właśnie jestem po 1 badaniach krwi i jak na razie mam za wysokie OB, 18, przy normie do 12... czy którejś z Was też tak się utrzymywało? ja miałam poronienie samoistne, bez zabiegu i boję się, że to jakiś stan zapalny. Mam ciągle temp. 37 stopni. Żelazo też mam w opłakanym stanie, dolna granica normy i niska hemoglobina, więc anemia, co jest pewnie wynikiem krwotoku. Prolaktyna mi wyszła 22, a norma jest do 23, także nie znam się, czy za wysoko, czy w porządku do starań.Ważne, że chociaż tsh mi wyszło w normie, co jest dziwne, bo leczę się na tarczycę i odstawiła mi leki teraz, jak byłam w ciąży.
Cześć U mnie ob było cały czas w normie, więc nie mam takich doświadczeń. Ale to co opisujesz- podwyższone ob i stan podgorączkowy wygląda podejrzenie. A Kiedy byłaś ostatni raz u gin? Miałaś robione usg po #? Być moze jest tam jakiś stan zapalny lub nie oczysciłaś się całkowicie. Jeśli chcesz jak najszybciej zacząć kolejne starania to podyskutuj z gin na temat tych wynikow

Wysłane z mojego C1505 przy użyciu Tapatalka
muffi24 jest offline Zgłoś do moderatora