Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-31, 12:38   #1289
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Czarownico, chociaż obcy lekarz Cię pożałował

[QUOTE=Danaeee84;52597387]Pochwalę się, że kupiłam w końcu monitor oddechu [/QUOTE]

Ja też mam, sprzed 5 lat. Dzięki niemu byłam spokojniejsza. W najbliższym otoczeniu mieliśmy 2 śmierci łóżeczkowe i przestaliśmy się zastanawiać nad kupnem

Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny
Tak to jest, ze na koniec trudno się przebić na wątku. A emocje dotyczące czekania na poród zrozumie tylko druga czekająca

Ja czekam na cc, mam wyznaczony termin na 16 września. Tydzień wcześniej mój gin ma urlop i umieram ze strachu, żeby nie zacząć rodzić jak go nie będzie. A żeby było śmieszniej, z pierwszym dzieckiem torbę miałam spakowaną w 34tc, a teraz nie mogę się spakować do dnia dzisiejszego Jakoś mam wrażenie, ze jak się spakuję, to od razu zacznę rodzić, hehe.

Czarownica, a badają na bieżąco tętno dziecka? Koszmar jakiś masz z tym porodem!!!! Trzymam kciuki!
Ja w pierwszej ciąży byłam spakowana 2 miechy przed porodem, teraz 2 tygodnie przed tp

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Ja nie kupuję monitora oddechu. Dla mnie to już przesada. Co innego jakbym miała wcześniaka albo stwierdzone problemy zdrowotne u dziecka. Dla mnie to taki początek nakręcania spirali nadopiekuńczości i latania nad dzieckiem jak helikopter.
Miałam monitor, ale nie uważam się za nadopiekuńczą mamę
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora