Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-05, 07:32   #781
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

przy synu, gryzoniu nad gryzoniami, gdzie nakładki na sutki mialam ciagle, karmilam 9 miesiecy (wrocilam do pracy, za rzadko odciagalam pokarm i zaniknął). potem była córka i ona juz nakładek nie potrzebowała, ale ja sie strasznie bałam co zrobi z sutkami jak jej zeby wyjdą. to wyszły dopiero po roczku karmiłam 1,5 roku i sie sama odstawila. przy nati to juz wiedzialam ze bedzie ok. karmilam 16 miesiecy i rzeczywiscie pod koniec czulam jakby tylko smoczek sobie ze mnie zrobila - normalnie bolało bo jakby na sucho ciagnęła. w dwa dni zrezygnowalismy z nocnego podjadania, bo tylko to nam zostało. u mnie o tyle z usypianiem inaczej bo ona ani z butli ani smoczka nie chciała, wiec byla mega gimnastyka. ale pierwszej nocy spojrzala na butle z woda i ryczala, drugiej nocy - spojrzala wzrokiem "matka, co ty mi tu dajesz!", odwrócila sie i zasneła. od tego czasu noce są przesypiane calkowicie.
kiedys nie moglam skumać jak mozna np.2-3 latka karmic piersia, kogos kto ma zeby, z kim mozna sie dogadać. teraz mi to obojętne.
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując