Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Króliczek miniaturka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-13, 11:18   #231
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: króliczek miniaturka

Cytat:
Napisane przez cZaRnA_KiCiA Pokaż wiadomość
hehe ciekawa historia o tym Krzywusie Mój Kuluś póki co ma ładne ząbki i oby takie pozostały. nie wiem tylko jak długo leczyć tego grzybka.. Już ponad miesiąc go leczę. Uszka są w znacznie lepszym stanie, porosły włoskami. Ale stresuje mnie jego kark i czubek główki. Futerko tam ma ładne (ale na karku rzadsze...) a skóra pod nimi jest w takie ciemne plamy. Podejrzewam że to nowe miejsce grzyba. smaruję te miejsca ale nie wiem czy prześcignę to paskudztwo Wiesz coś może groszku75 o szczepionkach na grzybicę dla króliczków? i o innych skutecznych lekach prócz imaverolu? Raz mi wetka proponowała taki środek który stosuje się u psów i kotów.. i mówiła że 'eksperymentowała' na szczurze, który mial grzybicę i mu to pomogło. Obawiam się jednak podawać to coś mojemu Kulusiowi.,skoro to nie jest powszechnie sprawdzone na króliczkach. To są jakies krople które dodaje się do jedzenia.
Co do fotek, to dziś juz 'chyba napewno' uda mi się je zrobić i wkleję wieczorem lub jutro z rana.
chyba nie ma takich szczepionek na grzyba :-(
moj swinek kiedys mial swierzbowca, to takim preparatem smarowlismy rozcienczalnym w wodzie, co smierdzial jak benzyna i to pomaga tez na inne. Bo Czarny - to królik, tez mial cos takie ostatnie na grzbiecie i przy oczkach łyskawe, ale mu od tego minelo i juz ładnie futerkiem narasta. Ale nie wiem jak to sie nazywa, moze to to samo co ty uzywasz
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora