Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-06, 02:40   #1061
oryginalna11
Raczkowanie
 
Avatar oryginalna11
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Coleraine, Irlandia Północna
Wiadomości: 177
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Ja wytrzymuje tylko jedna warstwe kwasu 12 %. Tam gdzie mam najwieksze blizny zawsze staram sie polozyc dwie ale szczerze - nie wytrzymuje bolu. Nie odwazylabym sie polozyc sama 50%. Jesli ktos ma tradzik neurotyczny to w ogole nie polecam bo nie powstrzyma sie od odrywania skory ktora zlazi okropnie. Po okolo 10dniach jest juz ok jesli chodzi o skore. U mnie zawsze jak poloze kwas to na brodzie mam taki wysyp pryszczy i stan zapalny ze juz nie klade w tym miejscu. Najgorzej u mnie wygladaja policzki, mam tylko kilka blizn glebokich ale po prostu reszta w plytkich ale widocznych w sloncu blizn. Szczegolnie na zdjeciach paskudnie to wyglada. Ogolnie zabiegow mialam 5 przez ostatnie dwa lata efekt sredni. Nie wiem czy juz sie hie poddac najzwyczajniej w swiecie. Mialam tez laser pixel rok temu ale nawet nie dal minimalnego efektu. Zaluje ze poszlam w ogole i wydalam kase. Nie ma juz dla mnie nadziei.
__________________
oryginalna11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując