Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-06, 16:26   #83
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
obejrzałam dzisiaj swoje włosy od tyłu - już mają fajną długość, są kilka cm za pasek stanika <3 są obcięte w szpic, więc się wydają być krótsze, ale i tak widać, że przeszłam wreszcie ten najgorszy moment nijakiej długości [COLOR="Silver"]
Ja jestem teraz na etapie tej długości..nijakiej ;P już nie mogę się doczekać kiedy będą sięgały stanika ;( Chociaż muszę przyznać, że są najdłuższe, jeśli chodzi o ostatnie 5 lat!

Dziewczyny ... za 3 dni mam 21 miesięcy zapuszczania naturalek ... przegapiłam dwudziestą miesięcznicę ! a tak na nią czekała ;D
Jeszcze 3 misiące i dwa lata ... to będzie 9 grudnia
Od końca kwietnia nie ścinałam włosów i są w tak dobrym stanie, że nie zapowiada się na żadne podcinanie. Jedyne o czym myślę...to o tym, zeby pójść do jakiegoś salonu fryzjerskiego na jakąś pielegnację włosów z sauną i masażem koniecznie.
Od kiedy nie pracuje w salonie fryzjerskim brakuje mi strasznie takich " pieszczot" i zeby sie ktoś mną i moimi włosami zajął i mnie pomyział i poczesał
Moj Tż powiedział, że to fanaberia ale jak chcę to, żebym poszła jeśli po tym ma mi sie zrobić lepiej.
__________________
nie farbuję włosów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie cięcie włosów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzień czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując