Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-13, 14:00   #2039
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez gamelka Pokaż wiadomość
siemka
Napoczatku sorry ,że sobie tego toniku sama nie wyszukałam. Jestem poczatkująca ,ale teraz juz dobrze zaprzyjażniłam sie z wyszukiwarką .Tonik juz postanowiłam że sobie kupię.
Mam kolejna prośbę ,ale tym razem o ocenę podkładów. Wszystkie trzy z tego co czytałam maja dobre opinie : nie zatykają porów ,podobno matują, nie podrażniają skóry i nie tworzą maski ,a to są własnie cechy jakich szukam w idealnym fluidzie.
Pozatym kusi mnie ich niska cena. Nie wiem jednak ,który jest najlepszy więc bardzo prosze o podpowiedż ,który ma najlepsze składniki ??

Kolastyna, Satin Make-up
Skład: Aqua, Cyclomethicone, Butylene Glycol, Nylon-12, Cross-linked, Methylmethaacrylate, Isohexadecane, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Polyglyceryl-4 Isostearate, Sodium Chloride, Cera Alba, Panthenol, Magnesium Sulfate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Silica Dimethyl Silylate, Pafrum, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Buthylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Hydroxymethylpentylcydohe xane Carboxaldehyhe, Limonene, Linalool, CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499 (16.02.2007.)

Maybelline, Pure Makeup
Skład: Aqua/Water, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Titanium Dioxide, Propylene Glycol, Kaolin, Polyacrylamide, Silica, Phenoxyethanol, C9-15 Fluoroalcohol Phosphates, C13-14 Isoparaffin, Aluminium Hydroxide, Methylparaben, Laureth-7, Tocopheryl Acetate, Polymethyl Methacrylate, Sodium C8-16 Isoalkylsuccinyl Wheat Protein Solfonate, Dimethiconol, Ethylparaben, Butylparaben, Biosaccharide Gum-1, Propylparaben, Isobutylparaben, ChamomillaRecutita/Matricaria Extract, Aloe Barbadensis/Aloe BarbadensisLeaf Extract,[+/- Mayb contain Cl 77891/Titanium Dioxide, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77491/Iron Oxides, Mica, Cl 42090/Blue 1] (F.I.L. D8359/1)


Manhattan, SOFT & LIGHT
Aqua, Cyclomethicone, C12-15 Alkyl Benzoate, Propylene Glycol, Methoxy PEG-22/Dodecyl Glycol Copolymer, Aluminum Starch, Octenylsuccinate, PEG-45/Dodecyl Glycol Copolymer, Tocopheryl
Acetate, Magnesium Sulfate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Lactate, TEA-Lactate, Serine, Lactic Acid, Urea, Sorbitol, Glycerin, Lauryl Diethylenediaminoglycine, Lauryl Aminopropylglycine, Allantoin, Sodium Chloride, Alcohol, Aluminum/Magnesium Hydroxide Stearate, Disteardimonium Hectorite, Silica, Silica Dimethyl Silylate, Phenoxyethanol, Methylparaben,
Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Butylparaben, Glyceryl Hydroxystearate, Cetyl Esters, Cera Microcristallina, Trihydroxystearin, Hydroxystearic Acid

Kolastyna:

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=8 93

Maybelline

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...9&postcount= 97

manhattan - dla mnie to po prostu przecietny podkład. Wydaje sie, ze bedzie mial kremowa konsystencje, wiec z cer mieszano-tłustych mize spływac. Strasznie duzo Konserwantow i alkohol w składzie - to wg mnie minusy.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora