Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aparaty ortodontyczne cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-08, 08:29   #3636
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Calliope, a fioletowe W sumie nic ciekawego, tylko że za 3-4 miesiące dołożymy dół i fajnie, że się szybko przyzwyczaiłam. Nie więcej niż 5 min wizyty=150 zł...
Frutti trochę Ci zazdroszczę bo też bym sobie chciała ligaturki założyć i zobaczyć jak bym wyglądała ale nie mogę
Kurcze to wpadnij następnym razem do mnie do mnie, ja Ci chętnie zmienię te gumeczki i mniej skasuję haha
Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Mam tam zaufanie do dentystki, ma super podejście, od ponad roku leczyłam u niej zęby a moje uzębienie było katastrofalne
lilianna jak jest dobra to się jej trzymaj
Cytat:
Napisane przez Minai Pokaż wiadomość
O to aż tak krótka może być wizyta? Przecież to samo umycie zębów po zdjęciu druta tyle trwa.

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

calliope a ja równo za 4 tyg mam wizyte.
Ja jestem ciekawa czy moja orto praktykuje mycie zębów po wyjęciu druta . Na wizyty przeznacza chyba kwadrans ale też nie jestem pewna.
Minai to będziesz następna po mnie, ciekawe co tam doktorek Ci wymyśli na wizycie i co z tą dwójka zrobi .
Cytat:
Napisane przez Megaan Pokaż wiadomość
http://images.tapatalk-cdn.com/15/09...99c30c6608.jpg

Czesc dziewczyny. Za mną "ciężkie" kilka dni, bo teściowa mnie odwiedziła :/ Nawet nie miałam czasu Was poczytać.
Całkiem dobrze mi sie funkcjonuje z aparatem. Drugiego dnia spodziewałam sie bólu, ale sie nie doczekałam To był raczej dyskomfort spowodowany zmianą. Normalnie jadłam tego dnia. Wybrałam sie nawet na sushi i całe maki pakowałam do buzi Dzisiaj gryzlam orzechy nerkowca, jadłam jabłko wiec aparat mi nie przeszkadza w jedzeniu. Zęby przednie są tkliwe, ale ja jestem z tych wytrzymałych.
Wrzucam jedyne zdjęcie, ktore zrobiłam do tej pory (akurat drugiego dnia). Niestety telefonem, wiec gorsza jakość. Ale obiecuje się obfocić aparatem z trybem kwiatka. Widać u mnie, ze trzy zęby przednie są po kanałowym. Dwa dosyć mocno juz pociemniały, trzeci trochę mniej.
Po zdjęciu aparatu będę miała zakładane trzy koronki i jedną licówkę na jedynki i dwójki.
Moje zęby od wielu lat w ogóle były w kiepskiej kondycji, bo mam za sobą 7 lat walki z nowotworem. Po wielokrotnych chemioterapiach i nie tylko zęby bardzo ucierpiały. Co dwa miesiące na fotelu dentystycznym okazywało sie, ze jest coś do leczenia. I jak to mówi moja dentystyka...mam łatkę na łacie Dlatego aparat to dla mnie początek. Najpierw muszę wyprostować moje zęby, pózniej zrobic licówkę i korony a na końcu ujednolicić kolor bez ich wybielania (plomby sie nie wybielają).


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Hej Megaan czekałam na Twój wpis . Ładnie Ci z aparatem, nawet nie widać na tym zdjęciu jakichś odchyleń tylko łuk jest za bardzo w szpic i warto go poszerzyć do litery U ale czekamy na więcej zdjęć .Po tym co przeszłaś to i tak zęby wydają być zadbane
. Z jedzeniem to jesteś hardkorem Ja bym może i zjadła coś twardszego ale nie będę ryzykować odpadnięcia zamka.

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Cytat:
Napisane przez who cares Pokaż wiadomość
Ładny aparat Kto jak nie Ty da radę, zobaczysz, że szybko zleci i niedługo będziesz miała piękny uśmiech

Orientujecie się ile w przybliżeniu trwa utrwalanie prawidłowego zgryzu aparatem? Tzn. jak już będę miała wszystko ustawione dobrze to przez ile jeszcze miesięcy nosi się aparat? Został mi jeden ząb do ustawienia i potem już tylko utrwalamy i zdejmujemy. Nie zapytałam ortodontki, a teraz mnie to dręczy
who cares wczoraj akurat o tym czytałam 2-3 miesiące
__________________

calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora