Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy nie rosną, co robię źle ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-24, 09:23   #59
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Włosy nie rosną, co robię źle ?

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Za zapięcie stanika nie miałam włosów nigdy! Więc chyba zrozumiałe, że w końcu chcę tego dopiąć, poza tym jakoś tak wydaje mi się, że jak będę starsza, za jakieś 5-7 lat, takie włosy nie będą mi już pasować (nie zgadzam się z pokutującym w Polsce przekonaniem, że np. kobietom 30+ "nie wolno" nosić długich włosów, ale w moim przypadku zdaje mi się, że nie będzie to fajnie wyglądać, także dlatego, że krótkie włosy mnie chyba odmładzają, więc pewnie takie będę wtedy chciała nosić)
Najdłuższe jako dziecko miałam pewnie gdzieś do połowy tyłka, ale to było daaaawno temu W wieku 14 lat ścięto mi włosy (mit, że jak się zetnie przestaną wypadać - a to pewnie po prostu burza hormonalna była). Kwestii wieku nie ogarniam, mnie właśnie minęła ważność dowodu więc ten... blisko do 30stki Na to na ile lat wyglądasz bardzie wpływa strój oraz makijaż, szczególnie ten drugi. Wiem co mówię, bo makijaż mam tylko podstawowy i później zdarzają mi się sytuacje kiedy muszę pokazywać dowód

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Dla mnie tam już nie ma takiej dużej różnicy czy do stanika czy do talii (chyba że ktoś jest bardzo wysoki), to długie włosy i to długie, a moje, za ramiona, wystarczy podciąć kilka cm i już króciutkie. Wydaje mi się w ogóle, że okolice ramion to najgorsza długość, najtrudniej z niej "zejść", tzn. zapuścić włosy, np. właśnie do stanika. I nie bardzo można z nimi coś sensownego zrobić np. jeśli chodzi o uczesanie. Mój cel to teraz do "kreski między piersiami" ale brakuje mi do tego 10-11 cm :/
Proporcje. Uciachasz 10 cm z całości mającej 40, a takiej która ma 70 cm - to jest spora różnica.

Trzymam kciuki za osiągnięcie celu. Serio nie ma się co spinać, bo to jednak tylko włosy.

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Ja chcę zapuścić, żeby oddać je do fundacji, ale nie wiem, czy uda mi się, aż 25cm oddać. To moim zdaniem jest bardzo dużo.
Podziwiam i życzę powodzenia. Ja nie jestem tak odważna, cel szczytny, ale nie zdecyduję się raczej na taki. Tym bardziej podziwiam
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując