Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-24, 19:29   #2059
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VI

Dobry
Melduję,że żyję


Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
A do mnie przyleciała kieca super materiał, długość i krój

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
I teraz do Stazji, mojego wlosowego guru
Znasz jakies fajne psikadlo odzywkowe do wlosy? W sensie odzywke bez splukiwania w spray-u.
Wieki takich psikaczy nie uzywalam a mnie wlasnie naszlo, ze chce a nie wiem co konkretnie.
Aż sie zaczerwieniłam

Za psikaczami nie przepadam.
I w sumie nie znam wielu...z Gliss Kura czasem używam, ale bez specjalnego zastanawiania jaki. Znaczy lapę z polki jak mam kupić ten co w promocji. One wszystkie przeladowane proteinami więc i tak do używania raz na jakiś czas, nie co każde mycie czy w żadnym wypadku codziennie ....także ten, nie bardzo pomogłam

A henna Ci sluży?

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Wiem ze do Stazji było ale ja mam dobrego psikacza Artego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ghtweight.html swietnie nawilża i nie obciąża nic a nic. W ogóle ta firma to moje odkrycie znalazłam idealne kosmetyki do moich wiecznie puszących się włosów.
:
Przez Ciebie wciągnęłam na listę do testowania. Kiedyś



Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor Pokaż wiadomość
gratuluję Wam Dziewczonki spadku masy ja zaprzestałam rolek, bo teraz nie mam kiedy i bardzo mi tego wysiłku brakuje


przywiozłam nowe blaty i widać światełko w tunelu jeszcze montaż, który wcale nie będzie łatwy i koniec właściwie remont był przeprowadzony niewielkim kosztem, ale olbrzymim nakładem pracy stare fronty szafek odnowiliśmy i pomalowaliśmy boazerię i z tym było najwięcej roboty, ale efekt będą foty, później
No
Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Moze i wybiore sie do tego dietetka. Da mi kopa.

Chociaz ja wiem, co by mnie uratowalo.
Ja zawsze chudne jak jem regularnie, niekoniecznie mniej... może ciut
'Zdrowo' jem od przed ciazy jeszcze, nic przetworzonego, glownie eko... To samo co dzieć właściwie [no,czekolady on nie je].

Ja jak jadłam regularnie też miałam fajniejszy spadek wagi..no a tak się zawiesiłam, mimo że zdrowo. Tylko o porach dziwnych.

Moja mam w ciągu trochę ponad roku schudła już 17 kg, bez diety, tylko wywaliła slodycze. I smażaninę. Ale por posilków pilnuje z zegarkiem w ręku. I je bardzo dużo. Dwie buły dziennie, takie zwykle pszenne wciąga. Jedną na śniadanie, drugą na kolację. A waga leci ciągle. Tylko już dużo wolniej.

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Luba, moge o tych "Twoich" uchodzcach zacytowac kumplowi (z klasy i studiow jednoczesnie ) na fb?
Caly czas takie tendencyjne linki wkleja na temat uchodzcow, ze juz nie moge...
BTW kumpel mieszka w Niemczech
Mam takiego kumpla, znaczy miałam ( już były kumpel), tylko z Anglii. Też non stop wkleja jakieś dziwne linki itd na fb. Mało tego kazdy okrasza swoim komentarzem, co on by z takimi robił, gdzie ich miejsce, it itp...nawet kilka dni temu pod jednym zaczęlam
pisać co o nim myślę dzięki tym komentarzo, ale...uznałam że nie chce mi się dyskutować z rasistą z morderczymi zapendami. Szkoda moch nerw. Po prostu już nie jest kolegą.


Kurde ja nie ukrywam,że się boję takiego napływu uchodżców, islamistow..boję sie jak to będzie wygladało w praktyce, uważam że tego kraju nie stać żeby pomagać na taką skalę,boję się że trafi się wśród tych ludzi kilku terrorystów i akurat ja czy moi bliscy trafią na nich. Się poprostu boję o swój tyłek, ale w życiu by mi nie przyszło do glowy twierdzić że wszyscy walą tu ,żeby ścinać glowy niewiernym




I se kupilam trochę nowych szmat ostatnio.
Mega obcisłe dżinsy w ktorych wygladam mega, bojfrendy nad kostkę, dziurawe w których wyglądam ciekawie
I najlepszy zakup w tym roku,
uwaga, uwaga,

uwaga

fanfary....

koszulę męską flanelową, w czarno niebieską kratę.
Na rynku, na stoisku z artykułami robotniczymi.
Za całe 15 zł.
I jest za☠☠☠ista , z kolorowymi szpilami, koszulką i dżinsami moimi nowymi wygląda świetnie.
Sobie dokupię zielona jeszcze , a co
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora