Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czekające na oświadczyny i te, które już się doczekały :) część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-30, 11:01   #3592
Arsonist
Zakorzenienie
 
Avatar Arsonist
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3 157
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które już się doczekały :) część XI

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;5294962 0]Tak samo jak drażni mnie lekceważenie masażu.
Taki lekki zawód wg niektórych. [/QUOTE]
W ogóle w naszym kraju wciąż za często spotyka się lekceważenie różnych zawodów i podejście "a co Ty tam się napracujesz, JA to dopiero mam ciężko".

Co do dylematu vision. Z jednej strony myślę, że żadne pieniądze nie są warte przepracowywania się po kilkanaście godzin dziennie i w weekendy kosztem odpoczynku i życia prywatnego. Ale mówię to jako ja - kobieta. Być może z punktu widzenia mężczyzny wygląda to inaczej. Z drugiej strony - skoro ta nowa praca jest lepiej płatna, to już jest w pewnym sensie bardziej rozwojowa od tamtej. Na moim etapie doświadczenia z różnymi pracami i pracodawcami, wolę pewne pieniądze od mglistych szans awansu i niespełnionych obietnic pracodawcy. Jeżeli jest możliwość, że Twój narzeczony tylko przez jakiś czas się przemęczy, popracuje na tej budowie i sobie fajnie zarobi, a potem będzie mógł wrócić do spokojniejszej pracy biurowej, to chyba brałabym tę nową pracę...
__________________
Sprawy, które były i opadły w otchłań
wyłaniają się na nowo, wykuwają z ognia.
Arsonist jest offline Zgłoś do moderatora