Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.9
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-01, 20:46   #4895
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Dzięki
Orgasm mi się podoba na fotach (jakkolwik to brzmi). O Blushbaby też myślałam, może powinnam zainteresować się na nowo a jaki efekt daje soft & gentle?
Ja w sumie też jakoś unikam róży, bo przy ciemnych karnacjach potrafią dawać tandetne efekty, ale I'm a lover jest naprawdę fajny. Właśnie nie daje efektu niuni
A Dainty byłby chyba zbyt zgaszony
Chodzi mi głowie ta Melba, miałam ją w koszyku już parę razy, ale nie wiem czy będzie coś widać..
Blushbaby bardzo polecam
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ja w ogóle go olałam i nawet nie patrzyłam w jego stronę, aż do momentu, kiedy nie spytałam MACówki, co za cudny ma makijaż oczu i miała właśnie ten cień Everyone's Darling. Do jej prześlicznych zielonych tęczówek smoky z tym cieniem wyglądało po prostu obłędnie
Natomiast ja siebie samej w nim jakoś nie widzę, no ale to kwestia tego, co komu pasuje, wiadomo. Ale jeśli zobaczy się ten cień na osobie, której on pasuje, to wierz mi, że efekt jest piorunujący

Dziękuję
Na razie jestem w tym kolorze totalnie zakochana. Pink Plaid zawsze była dla mnie ciupkę zbyt fioletowa (choć też ją uwielbiam), a Personal Pick jest po prostu trafiona w 10
Mnie Macówka sama przyniosła ten bordowy cień, ale nie wyobrażam go u siebie, choć też mam po części zielone oczy Nie chciałam go nałożyć na oko, tylko macnęłam.

Ciężko mi jest zwykle trafić szminkę 10/10, więc tym bardziej gratuluję
Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Również i ja postawiłam swe odnóża szanowne w MACu dzisiaj. Zmacałam puder do konturowania Sculpt/Accentuate - ta pierwsza połówka fajna, Accentuate niekoniecznie mi się podoba, będę czekać, aż całego Sculpta wypuszczą w pudełku
Macałam też pomadki, nałożyłam Personal Pick, fajna, ale żaden wielki szał. Przetestowałam też sobie Patentpolish Make me proud i jednak Kittenish podoba mi się bardziej, także też nie wzięłam. A paletka ładna, ale tak sobie pomyślałam, że cieni neutralnych mam z milion, więc w sumie po co mi ona?
I tym oto sposobem wyszłam z niczym
Z pudrów do konturowania jest jeszcze Emphasize/Bone Beige. Testowałam dziś i przyznaję, że to ładne duo. Rozsądek jednak zwyciężył i nie kupiłam
Też mam sporo neutralnych cieni, ale jak widać mnie to nie powstrzymało
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No ściemniają i to jak....
Nieładnie
neath jest offline Zgłoś do moderatora