Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czekające na oświadczyny i te, które już się doczekały :) część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-03, 23:43   #3979
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które już się doczekały :) część XI

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Dlaczego prześmiewczo? Nie rozumiem co jest prześmiewczego w tym co napisałam???

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------




Chyba wszyscy w tym wątku wiedzą że ja oczekuję oświadczyn i że TŻ o tym wie, to było wałkowane już pincet razy . Mam mu to napisać i wysłać listem poleconym czy kupić pierścionek i podłozyć?
A może błagać? jaka wersja będzie najbardziej po waszej myśli?
Ja
Ile ty masz lat? Widzę ze lubisz wkurzać ludzi

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Dziewczyny, październik a taka piękna pogoda na ślub. Ja bym chciała mieć właśnie taką pogodę . Zresztą przez cały rok mogła by taka być. Nie potrzebuję ani stopnia więcej. Uwielbiam, kiedy czuć wiosnę w powietrzu .

Robiłam dzisiaj sernik na zimno i ubijając słodką śmietanę wyszło mi...masło . Mama zapomniała mi powiedziec, że nie można ubijać jej zbyt długo . A że ja ciast praktycznie w ogóle nie robię, to skąd mogłam wiedziec? Ale co się wkurzyłam to moje .
Nio ja też kiedyś taka wpadkę zaliczyłam najbardziej się wkurza jak mi polewa czekoladowa nie wychodzi

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;52985974]Jestem. Pierścionek naprawiony. Jest węższy niż był początkowo ale teraz wygląda dobrze. I jest przede wszystkim równy [/QUOTE]
Super

Cytat:
Napisane przez Sowilo Pokaż wiadomość
Dla mnie jest za zimno. :/ Na pocieszenie mieliśmy dziś grilla i się grzałam przy nim.

Siostra ma dziś 16 urodziny... Ale ten czas leci.
Sto lat dla siostry mój kuzyn wczoraj 18 świętował a taki malutki był :a teraz taki dorosły facet

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
I tak mnie bola giry
Lubie sie wdrapac do gory, usiasc wygodnie zeby slonce grzalo w plecy, wyciagnac jedzenie i jesc i podziwiac widoki
Ja mam w góry 2,5h autkiem i uwielbiam właśnie tak je podziwiać usiasc patrzeć i wdychac zapach lasu i ta przestrzeń i natura
U mnie były plany by z TŻ pójść do morskiego oka ale to już zapewne na wiosnę
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017

Edytowane przez Wanilka5
Czas edycji: 2015-10-03 o 23:44
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora