Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-05, 14:53   #4411
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
dziewczyny wybaczcie że tak w pośpiechu ale wpadam tylko z samymi dobrymi nowinami ! ponadrabiam Was wieczorkiem

- byłam dziś na wizycie, mała już nie taka mała, pięknie przybrała na wadze - waży 2401g ! gin mówi że ' mała nie będzie, ale nie jest powiedziane że będzie duża ' , kurcze, mam nadzieję że nie będzie duży klocuś i urodzę sn

- taaaak, obróciła się główką w dół ! także gólnie jest wszystko dobrze, same pozytywne wieści

- kupiliśmy wózek ! wiecie że w sklepie był 200 zł tańszy? na stronie internetowej tego sklepu była cena 1609 (3w1 - w tym najtańszy fotelik) + przesylka, no ale my pojechalismy osobiscie wiec przesylki nie bralismy pod uwagę, a gośc nam mowi ze w sklepie maja ceny nizsze - ten wózek 3w1 w sklepie kosztował 1400 zł.

więc nie dość że wzięliśmy wózek cali podjarani, to jeszcze do tego dobraliśmy duużo lepszy fotelik z wyższej półki ( niestety nazwy nie pamiętam, bo to Tż wybierał, ma usztywniany daszek w każdym bądź razie, szkoda tylko że kolor czarny ale trudno ;P ) . pytałam o baze isofix, ale gość mi powiedział ze ' ta gra nie jest warta świeczki ' i odradza, wiec nie bralismy tej bazy. fotelik kosztował coś koło/ponad 400 zł, w każdym bądź razie za wózek (gondola+spacerówka) i ten lepszy fotelik + pościel 3 el w sówki zapłaciliśmy równe 1600 zł

- przyszło łóżeczko i przewijak w niedziele pewnie Tż będzie składał

no i dziś jadę dalej z zamawianiem, ale to wieczorem
Super, że wszystko z Maleństwem dobrze i że udało się z wózkiem

A możesz przypomnieć ile ważyło w 30/31 tyg? bo my chyba podobny tp mamy
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora