Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Województwo Pomorskie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-17, 16:56   #4728
la margerita
Raczkowanie
 
Avatar la margerita
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 172
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez grin_ajz Pokaż wiadomość
hejka

co do spotkania to mi weekend nie pasuje a w tygodniu pracuję więc czekam na relację..weźcie aparaty i poróbcie fotki vco bym was poznała
Asiu i Dorotko, strasznie mi przykro Asiu, współczuje i tez przesyłam mnóstwo ciepła i dobrej energii Wiara jest bardzo ważna..

Drogie dziewuszki, niestety weekend mi nie pasuje kompletnie bo będę na zlocie a w tygodniu to dokręcam śrubki do organizacji zlotu... no i jeszcze nie Wam pisałam - biorę udział w pisaniu książki o Marku ( tylko ciiiii.... bo to wielka niespodzianka i tajemnica, nie pytajcie o nic)

Dziś przymierzamsie w końcu do zrobienia koszulki, Neissi Prawie na ostatnią minute... no ale na piątek już będzie gotowa Już jest po zdekantyzowaniu materiału (no właśnie tak mnie jeszcze natchnęło żeby zapytać) to z jakiego materiału jest koszulka ma znaczenie dla wchłaniania farby, zdekantyzowania i efektu po przeprasowaniu?? Moja ma 90% bawełny i 10 % lycry. Mam nadzieję że nic nie grozi koszulce ze względu na taki skład?

Jak juz oblukacie spódnice to moze mi poradzicie jaki makijaż do takiego stroju...? Mam jakies tam ostatnie średnio udane swoje zdjecia. mogłabym Wam przesłać na maila. To jak, poradzicie zbłąkanej w mroku damsko-męskich spraw margericie ?

Buziaki
la margerita jest offline Zgłoś do moderatora