Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarby!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-08, 12:23   #23
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

super nowy wątek,też zaklepuje poród w tym





Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Ja miałam takie bóle okresowe że nie byłam w stanie wstać z łóżka a jak mnie złapało w innym miejscu to się z ziemi zebrać nie mogłam. Co miesiąc chorobowe w szkole,wymioty... Żadne złamanie mnie tak nie bolało jak co miesiąc okres, wyrostek to przy tym nic. Jedyny ból który przebił moje bóle okresowe to skręt jelit. A okres dostałam dość wcześnie, bo jak 10 lat miałam. I lało się ze mnie jak z kranu, łóżko po nocy zawsze zalane. Dlatego od 16 roku życia byłam na tabletkach antykoncepcyjnych i wtedy mogłam normalnie funkcjonować. Odstawiłam je w październiku i po odstawieniu okresy były znowu z miesiąca na miesiąc coraz gorsze, w lutym już miałam dość i mówiłam tz że się poddaje, że wracam do tabletek, że jeszcze możemy poczekać z dzieckiem. I w marcu już nie miałam okresu
Więc teraz takie bóle że mnie zegnie w pół to są takie... Normalne.



no to szacun twardzielka z Cb,porób pewnie pikuś będzie
Mnie zawsze przed okresem parę godzin bardzo brzuch bolał i bez 2 ibupromów sie nie obeszło,ale tylko pierwszy dzień,wydaje mi się że mam niski próg bólu i już się boje porodu




Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
U mnie w szpitalu nie ma zzo Jest tylko wanna, ale można z niej korzystać tylko w pierwszej i drugiej fazie, i gaz

Tfu w pierwszej fazie - miało być


u mnie też prawdopodobnie nie ma zzo,tylko gaz,cóż muszę dac radę




ooo dziewczyny przypomniało mi sie jaki okropny sen dziś miałam! sniło mi się że mała tak mi się w brzuchu trzęsla że aż cały falowal ale to non stop i tak jakby środek brzucha był wklęsły,zaczęłam płakać i szykować sie do szpitala bo myślałam że mała owinęła się pępowiną albo cos podobnego,masakra przerażona się obudziłam
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora