Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Babskie "obrzydliwości"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-18, 12:07   #108
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Babskie "obrzydliwości"

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
po kliknieciu w zolta kartke, ktora dostala czikus widac wyraznie, ze nie dostalaj jej za domniemane obrazanie tych przyszlych dam z programu, tylko cheer zwrocila jej uwage na rażace slownictwo, ktorego uzyla w swoim poscie...

a co watku mnie zawsze powala jak dziewczyna beka jak stary chlop bez skrempowania, rozumiem fizjologia, ale...mozna powiedziec przepraszam.
jak ktos memła bez opamietania gume do żucia jak pewne zwierze parzystokopytne trawe ;p nie zauwzylam zeby tak robili np faceci.
dla mnie moze nie tyle obrzydliwe, ale po prostu nie przepadam za takim widokiem sa stringi wystajace ze spodni, lub co gorsza goły tyłek ktory sie ujawnia w calym swoim majestacie ; -) przy schylaniu w spodniach biodrowkach a'la britney... poza tym nieogolone nogi przeswitujace przez rajstopy, czesty widok u dojrzalych pań

poza tym mowie nie takim dziewczynom jak te pokazane w programie, ktore notorycznie sie upijaja do nieprzytomnosci, nie wiedza co robia itd ;|
Ja kiedyś jechałam autobusem ze znajomą mojej mamy (pani około 60) i za nami ktoś żuł gumę mlaskając strasznie na co ta moja znajoma głośno "ale świnia za nami siedzi!!!" Ten ktoś z tyłu przestał żuć a ja byłam trochę w szoku
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując