Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Potrzebuje zmiany!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-16, 17:33   #127
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: Potrzebuje zmiany!!!

Dziekuje bardzo bardzo ;*
O figure dbam, cos tam pocwicze - brzuch,przysiady, wymachy nogami i takie tam, ale szczerze to z wiekiem na wiele rzeczy po prostu nie mam ochoty - chipsy czy ciastka, najlepsze sa angielki jak czasem slysze "eat something" albo ze jestem anorektyczna.. Tak owszem anoreksja z bulima hahah troche mi zal tych wszystkich grubych ludzi, co to za zycie - jedyna ich rodosc z dnia to jedzienie, napychanie zoladka! Wydaja tyle pieniedzy na zarcie ze ja za to moge miec co tydz nowa torebke i buty! Musza kupowac coraz wieksze samochody, bo sie nie mieszcza w nie po prostu!! Wiem ze sa choroby, tarczycy i inne.. Ale taki gruby co sie ze mnie smieje to niech spojzy na siebie, bo on w wieku 50 lat bedzie mial cukrzyce i miazdzyce i nadcisnienie i wszystkie choroby zwiazane z otyloscia, moja babcia malo sie ruszala i gruba jak balon, i co 70 lat i lezy, bo miala udar, co tez jest wynikiem jej otylosci!
Off topic na maksa !!! Sorry Dziewczyny ale musialam to z siebie wyrzucic, no takze jesli chodzi o wlosy to sa ok, czuje sie dobrze, szcZerze jak mialam odrost 2-3 cm albo 6 to czulam soe zle i mnie wkurzal, teraz odrost mam wiekszy i ciekawie to wyglada! Dobrze sie czuje w tych wlosach
Teraz widze w modzie kolor 1 na cale wlosy.. Moglabym sie zdecydowac na 8.21 lub 9.21 allllleeee ale wiem ze to jest strasznie ciezko uzykac jednolilty kolor na calych dlugich wlosach, na ktorych bylo juz calkiem sporo innych kolorow! Ale 9.21 jest najladniejszym kolorem i kiedys bym chciala. Pewnie by czekala mnie dokoloryzacja , a takiego czegos moim wlosom nie zrobie, bo pozniej by sie kruszyly i lamaly.. Nadal zdjecia w swietle dziennym nie moge zrobic bo wracam to jeat szarowa juz, moze w weekend sie uda!
Buziaczki dla Was i milego weekendziora!!! Ja tam drina juz dzis strZele! Choc najpierw trening !! (Dzis chodakowkiej sklapel 2 - i ja tak wlasnie cwicze kiedy mam ochote- 2-3 w tygodniu, raz krocej raz dluzej bo do cwiczen zmuszac sie nie mozna a trzeba je robic z przyjemnoscia a nie z przumusu na sile bo wtedy nic z tego nie bedzie! A i kiedys biegalam - to bylo najlepsze, ale kolana mi tak siadly ze przez pol roku nie moglam nic!!)
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując