Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarby!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-17, 21:25   #1201
beautifuldream
Rozeznanie
 
Avatar beautifuldream
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 987
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
15.10.2015 przyszła na świat Lilka.
Niecałe 2300 g. i 48 cm.
Jesteśmy jeszcze w szpitalu na obserwacji.
Pozdrowienia
Gratuluję i trzymam kciuki za malutką!

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
beautifuldream fajnie że coś wymyślił, mój sam nic nie proponuje tylko krytykuje. Wczoraj tłumaczył że Kaja jest ok dla starszej dziewczyny a dla maleństwa jak słyszy Kajcia, Kajeczka to mu się już nie podoba. I wymyślił "Kajeczka - Fajeczka"
I tak się dziwię że jeszcze się nie uczepił że Kaja prawie jak "kaj" czyli śląskie "gdzie". Juz widzę jak jego szwagier będzie się nabijał "kaj mołsz Kaja?". Innych ślązaków na szczęście nie mamy w rodzinie. Czasem nad imieniem Marta myślę ale Mart z naszym nazwiskiem pewnie są miliony. Ze względu na nazwisko wolałabym coś rzadkiego...
A mi się Kaja dla dziewczynki bardzo podoba. Znam dwa małżeństwa, które tak nazwały swoje córki. Zdrobniale wołają Kajunia

My dalej nie mamy imienia. Nie wiem czy Ksawery mi się podoba. Takie sztywne to imię. Może już bym wolała Igora
__________________
23.07.2007r. --> 01.05.2011r. --> 28.07.2012r. --> 08.10.2013r. --> 21.11.2015r.


Wojtuś jest już z nami
beautifuldream jest offline Zgłoś do moderatora