Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-19, 12:30   #993
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
podziekowal, podziekowal xD
wydawalo mi sie, ze wiece jrzeczy mowią...tak nawijali ;P
albo tak sie zpaatrzylam w to czy fifi kopsnie te 100 goli czy nie, ze na reszte uwagi nie zwracalam i poczucie czasu stracilam ;p

ej tam, bayern tez zremisowal i zadne z nich ciolki ;p raz sie wygrywa a raz...prawie wygrywa

komu dobrze to dobrze moja droga...ja tam zaraz ide sue uczyc z bioi ehhh...

fifi ma podzia a wiec sztama


a tym czasem...borym lasem (z serii glupich powiedzonek w mojej rodzinie XD ...)
haha:d moze cos przegapiłam
Mozliwe nie ze bym sie czepiała:p ale strzelił 1000 goli

Ja wiem ze to nic złego zremisowac ale nie tak ze przez 90 minut sie spi a w 92 bramke sie strzeli to wstyd i jeszcze z taka druzyna:d ale coz wybaczam





Ale tekst



Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość


aaaa jeszcze wlasnie znalazlam foty ... fringsia jako 'tarzana' hahaha... jedną wam zarzucam
http://img248.imageshack.us/my.php?image=tfzoo1es9.jpg

fringsi wladca małp...i innych zwierzatek xD
Ale on fajnie wyglada

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość





Yeah dziś sobie posiedziałam na balkonie do słonka i dużo myślałam
bo kiedy zerwałam z Wieśkiem i myślałam że to wydawało mi sie że już go nie kocham ... poźniej kiedy sie pogodziliśmy to postanowiłam że spróbuje jeszcze raz, że przecież to była wielka miłość i nie możemy sie rozstać. Chciałam sie w sobote spotkać, powiedzieć mu że jest najważniejszy i żeby zacząć jeszcze raz. Zamierzałam też nie podrywać innych facetów, ustatkować sie i już nigdy więcej nie iść do baru gdzie pracuje Krystian żeby go nie widzieć. Ale Wiesiek przestał sie odzywać, zachowuje sie jakby nie był moim facetem, coraz bardziej sie oddala, robi to samo co Mateusz. Też nie moge sie z nim skontaktować, a jak już sie odezwie to mówi że nie ma czasu. Zupełnie jak wtedy. I coraz mocniej sie przekonuje że to nie było to, że gdzieś indziej czeka moje szczęście a Wiesiek to jedna wielka pomyłka. Przy kimś innym jest moje miejsce... Nie twierdze że przy Krystianie ( chociaż nigdy nic nie wiadomo) ale może znajde tą drugą połówke
Przedtem chodziło głównie o tą jego prace, wiem, musiał wyjechać itd. ale teraz wrócił i jest gorzej niż było A ja czuje że to nie to
Napewno znajdziesz <przytul>

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
no to pijemy
Tak pijemy



Od paru dni w telewizji Sky One albo Three jest emitowany dokument o Owenie ale jak na złosc nie mam tego kanału i czekam az wrescie bede do tego linki ale dzis mam juz pare fot cudo cała rodzinka w komplecie i juz niedługo sie powiekszy

To wrzuce bo sa cudnie James i Gemma slicznie wygladaja

Jak ładna bramke fifi strzelił ale najlepsze był komentator arabski http://www.youtube.com/watch?v=0doJ2...related&search=
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 00d09f4593e05e3586947322.jpg (27,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4fcae6c4c320c9a38326ac20.jpg (28,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6df09add4226273e5882dd25.jpg (28,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 875a935152d4852e43a75b21.jpg (21,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bf3f58cb315d7515bf09e67f.jpg (42,8 KB, 1 załadowań)
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever


Edytowane przez Izka000
Czas edycji: 2007-09-19 o 13:03
Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując