Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarby!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-24, 09:56   #2150
peachella
Rozeznanie
 
Avatar peachella
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 865
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Wpadam na szybko do Was

Również gratuluje Srebrnej_smudze!nie znamy dnia ani godziny heh ale szczęściara ma już bobaska przy sobie

ja już czekam jak na szpilkach. Wczoraj byłam na wizycie i i lekarka potwierdziła moje przypuszczenia. Mocno mi sie już tydzień temu obniżył brzuch, a mała jest bardzo nisko. Szyjka jeszcze trzyma ale jak to powiedziała, ta kwestia może się zmienić w ciągu kilku godzin...
chciałabym przetrzymać do 1 i mogę rodzić jeśli brzuch się obniża 2 tyg przed porodem to akurat by tak wypadło

przybrałam jeszcze 3 kg więc w sumie 8 kg. Jestem mega spuchnięta więc pewnie część to woda itp. GBS ujemny. No i na KTG mam iść od przyszłego tyg.

Cynamon ciekawe, która z nas będzie pierwsza(ten sam termin), doczytałam, że u Ciebie już blisko

idziemy z mężem dziś na kolacje, ostatni raz we dwójkę

Dobrze piszecie, na razie wszystkie cc, podejrzewam, ze ja albo Cynamon zdamy relacje z sn już się nie mogę doczekać

Edytowane przez peachella
Czas edycji: 2015-10-24 o 09:58
peachella jest offline Zgłoś do moderatora