Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarby!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-26, 09:10   #2298
201802011557
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 607
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Też mam takie chore sny ostatnio... Ale ja osobiście wierzę w sny, bo często mam prorocze, tzn spełniają się w taki sposób jak jest napisane znaczenie danego snu w senniku. Bardzo często się spełniają... aż czasem boję się zaglądnąć co mój sen znaczy. Sprawdziły mi się sny, które oznaczały śmierć mojego taty, śmierć mojego dziadka, a nawet zakończenie 6-letniego związku.
Monik ale jak się śni czyjaś śmierć to oznacza, że powinnaś odpocząć i dać sobie więcej spokoju.
Nie miejcie mnie za jakąś nawiedzoną po prostu sprawdzają mi się sny i w nie wierzę.

Odebrałam wynik gbs - ujemny uff

Ja coombsa miałam tylko raz robionego hmm :/
Ja też wierzę w sny, tylko raczej mi się z sennikow nie sprawdzają. Bardziej babciane znaczenia ale i to nie zawsze. Trzeba się w siebie wsłuchać. Mi na przykład od dziecka śni się woda, dopiero parę lat temu zrozumiałam co on u mnie oznacza.
201802011557 jest offline Zgłoś do moderatora