Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-26, 10:05   #2387
AgatkaSz
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaSz
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 824
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez Pasztetnik Pokaż wiadomość
Królewna, Ty jeszcze przed nami urodzisz



Czekam wlasnie na ktg, o dziwo nie ma kolejki wiec niedlugo powinnam wejsc, ciekawe co tam u mojego klocka...

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Ale sie wkurzylam... Bylam pierwsza na ktg, za mna przyszla kolejna laska z brzuchem i tak na mnie patrzy chwile... W koncu bierze tel. i idzie za rog ale słysze jak dzwoni do gina na komorke i mu jęczy ze "ona juz tu czeka TAK DŁUGO (taa, 5min) na ktg i dluzej nie może bo jest w ciazy i on chyba rozumie że jej ciężko tyle czekac... Bla bla... i ze ona chce juz TERAZ wejsc".. No i gin przyslal po nia połozną i ją wzięli przede mną, weszla z takim wrednym usmieszkiem wrrr... Co za laska czekac jej sie nie chcialo
O jakie wredne.. ja bym gin zwrocila uwage ze slyszalas rozmowe i ze ona minuty nawet nie czekala ze nie ladnie z jego strony.

Kur** zjadlam chyba cos i Nel ma wysypke , na szczescie nie mam jakos urozmaiconego menu wiec albo jogurt albo pomidory ... bo na sniadanie jadlam jogurt z granola , na obiad pomidorowke i spagetti na kolacje kanapke z szynka wiec kolacja raczej nie.
A i pol pomaranczy mialam do granoli ... biedne te matki co ja mam teraz jesc sucharki? Grrrr

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Ooo albo herbata bo sobie kupilam nowa akurat wczoraj i na noc pilam ...
__________________
16.01.2014r. Inga
14.10.2015r. Nel <3
02.2017r. maleństwo <3
AgatkaSz jest offline Zgłoś do moderatora