Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarby!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-26, 10:41   #2308
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
Ja pewnie będę miała wizytę bez usg, bo miałam dwa tygodnie temu i mój mały ważył 2.5kg

---------- Dopisano o 00:41 ---------- Poprzedni post napisano o 00:38 ----------

Dziewczyny a czy Wy kupujecie jakieś pudry dla dzieci lub coś takiego? Kiedyś słyszałam, że mąka ziemniaczana jest bardzo dobra, ale nie wiem jak to się stosuje, codziennie czy w razie konieczności
ja mam puder ale chyba nie bede stosowac
btw wiesz ze po tym kremie mam chyba bledsze rozstępy ? nawet tz mi to powiedział, że jakieś takie bledsze mam , aż się dziwie ze tak szybko dziala

Cytat:
Napisane przez wizaz_p_l Pokaż wiadomość
Hej laski!
Przypomnijcie mi proszę jak ten cukier mierzycie (dzika sliwka mi pisała kiedyś, ale ja mam skleroze, a gdzie ja to teraz znajdę...)
zmierzyłam na czczo, zjadłam śniadanie i teraz mam zmierzyć po godzinie czy po dwóch??

Swoją drogą okiełznanie glukometru zajęło mi z godzinę, a jak się już udało to bateria padła na szczęście miałam taką w termometrze a dźgałam się chyba z 20 razy 4 paski w koszu jak na pierwszy pomiar chyba spoko
po godzinie po posilku sie powinno mierzyć, bo potem już cukier tylko spada a mierzy się żeby sprawdzić jaki max osiągnął cukier.


noto zaczynamy 37tc
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora