Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Laserowe usuwanie przebarwień
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-29, 18:42   #42
moniczka22122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: Laserowe usuwanie przebarwień

ja również borykałam się całe życie z piegami . Miałam ich mnóstwo , szczególnie nos, okolice oczu . Tapety zawsze kładłam dużo, aby je przykryć, ale niestety one zawsze były widoczne. Pewnego razu pomyślałam sobie dość...muszę się ich pozbyć. W dzisiejszych czasach są takie możliwości ....kwasy, lasery itp. Zaczęłam od nieopalania twarzy, co było dla mnie strasznie trudne, gdyż z natury jestem bladziochem. W ruch poszły samoopalacze, co dawało w miare satysfakcjonujący efekt. Po ok pół roku zdecydowałam się na laser, który służy do likwidowania tatuaży. Okres rekonwalescencji po zabiegu można wyciąć z życiorysu. Tydzien czasu mialam całą twarz w małych czerwono-bodowo-brązowych plamkach..widok nie do opisania. Moja mama płakała , modląc się by moja cera wróciła do stanu poprzedniego Po tyg byłam mega szczęśliwa piegi nie rozjaśniły sie ale znikly !!!Od tamtej pory stosuje krem z filtrem dzień w dzień a jak chce opalić cialo w solarium to na twarz kładę koszulkę i książkę:Zaczełam stosować eliksir wybielający z ZSK i piegi te których laser nie złapał bardzo się rozjaśniły. Teraz jak nakładam makijaż to piegów nie widzę ani trochęPozbyłam się mojego kompleksu!!!Mam nadzieje, że wam też się uda.
moniczka22122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując