Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-30, 15:09   #4776
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXXVII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Ja mam dwie pary od dwoch lat - sa ekstra! tylko kupowalam juz przecenione i polowe, 14 zl to troche sporo.
Popatrzę na nie
Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Już kiedyś pisałam, że nic a nic nie pachnie. Kupiliśmy ją kiedyś do domku letniskowego, 12 m2 i nie dała rady żadnego zapachu


Szparagi widziałam wczoraj w Simply (sieć Auchan). Mocno się zdziwiłam, bo to już po sezonie. Były hermetycznie zamknięte i stały ładnie pionowo w lodówce więc gdybyś szukała to zajrzył do Auchan i na pewno w Makro dostaniesz o tej porze roku



Temat wkładek wraca jak bumerang. W życiu już nie kupię, chyba że zmieni się producent. Przypomnę, że mi wkładka wystartowała z majtek i musiałam ją łapać przy pasku z tyłu spodni na ulicy. Teraz się z tego śmieje, ale wtedy ogarnęła mnie czarna rozpacz

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------



wolałabym, żeby były ciut krótsze takie do kolan też się podpinam pod prośbę
A ja właśnie, żeby były dłuższe
Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
Uwaga na zakolanówki. Trafiły mi się nierówne na długość. Rozmiar w stopie ten sam, a długość..."nogawki" ;-) różna. Niby niewiele, ale po założeniu jedna normalnie nad kolano, a drugą ledwie da się naciągnąć. W opakowaniu nie ma szans sprawdzić, bo są spięte w stanie poskładanym. Wzięłam te różowe (nie potrafię określić tego koloru) z kokardką.
Także zwróćcie od razu uwagę na to czy są równe.

Nie do mnie, ale jak wyżej ;-)
Dzięki dobrze wiedzieć
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora