Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Big Brother 4
Wątek: Big Brother 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-20, 14:04   #3269
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Big Brother 4

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Wiadomo, że nie ma szans

Ale szkoda mojej klawiatury na uświadamianie społeczeństwu czemu BB nie powinno się oglądać i ekscytować się, czy ktoś tam płacze z wielkiego życiowego nieszczęscia i czy ekipa poszła protestować pod dom BB...

Dzięki mojej działalności w wątku dostałam PW z wsparciem od Lovisy, co mnie ucieszyło.
Dla Ciebie też - dzięki
Bardzo dobrze, że sama doszłaś do takich wniosków.

No i Lovisa oponętka pisze PW, zamiast cywilnie wygłosić zdanie w wątku.
Bu, znaczy że obie tracicie niepotrzebnie czas na coś, co Was tylko z pozoru nie interesuje.


Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Klawiatury to ci moze szkoda, ale czasu jak widać nie...
Nie rozumiem jak możesz tyle przesiadywać na wątku, ktory mija sie z twoimi zainteresowaniami. Kobieto zajmij się czyms bardziej pozytecznym, udaj się do biblioteki, na spacer...


Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie kłócić się tu proszę
Nie wiem jakim sposobem ta Ewelina jest w ogole modelką, mi jakoś ona nie pasuje do tej roli Nawet sobie stanika dziewczyna nie potrafi dopasować, nie wiem czy ktoraś zwrocila uwagę jak duzo za mały stanik miała nasza ,,modelka,, wchodząc do domu. Chyba z dwa numery za mały
Też zauważyłam te jej bujające cyncorynce.
Nosi miękkie biustonosze, a powinna modelujące, bo niestety biuts średnio-duży i chlapiący, wymaga czegoś sztywniejszego.

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam prośbę byście edytowały ostatnie posty zamiast pisząc post pod postem
Przyłączam się do prośby!
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora