Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie kwietniowe 2016 - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-31, 16:18   #177
Jak dobrze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 490
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część II

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
groszekpat; no teraz dopiero zobaczyłam wózek pięny! Ach mi się te xlandery podobają

tabaska ojejjuniu Ale ślicznie urósł


velika malutki jeszcze ale i tak widać już zaokrąglenie ładnie

nunus oj Biedna! Trzymaj się tam! Zdrowiej szybciutko - i skonsultuj kaszel z lekarzem, mi powiedział, że mam brać syrop tylko kazał jakiś specjalny wziąć co nie szkodzi maleństwu bo kaszel źle wpływa - bo napina się nam macica i brzuch i mięśnie tam dlatego trzeba koniecznie brać coś na kaszel.
Ale ciulek mi nie podał jaki syrop... to trzeba się w aptece pytać.

GGI -te xlandery są chyba bardzo ciężkie prawda? To mnie martwi wlaśnie chociaż mi się skurczybyki podobają :P ale jednak na 1 piętro muszę wnieść (niby nisko, ale i tak dziękuję)

velka i teraz to co napisalam na kom! Widzialam na innych wątkach, że sobie terminy wypisują, nie wiem w sumie czy to ma sens - może tylko połówkowe USG bo tak każda na to czeka

Ale właśnie apropo tego wpadłam na pomysł chociaż nie wiem czy on mądry jest:P
Napisałabym do każdej z nas pytanie: (Mogę to zrobić )( ale te które to przeczytają mogłyby mi pomóc i same napisać do mnie na PW )
-jakich kosmetyków do brzucha i biustu używacie?
Potem zrobiłabym z tego zestawienie np:
Nic - 7 osób
Ziaja - 5 osób
Rossmann oliwka - 3 osoby
Itd. chodzi mi o to by zobaczyć, co jest dla nas najbardziej popularne tak z ciekawości
ale no właśnie nie wiem czy taka statystyka nam się do czegoś przyda oprócz zaspokojenia mojej ciekawości

Idę robić sałatkę i walczyć z granatem (kocham go obierać , ale smak uwielbiam!! )
Ja stosuje palmers, cudnie pachnie i jest ok ale ze skora mialam od zawsze problemy i teraz na piersiach i brzuchu jest niemal przezroczysta z mnostwem zyl niebieskich. I od mostka do pepka idzie mi delikatna linia

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
Jeżeli suplementujesz d3 to koniecznie z k2! Tez biorę mg d3+ k2 tran wit c i kwas foliowy i duphaston

Ja juz stokke kupiłam [emoji5]️

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------




Dziewczynom chyba pomyliło sie z 5 miesiącem [emoji6] 2 trymestr to 4 miesiąc co nie?
Czemu k2 tez trzeba przy d3 musze spawdzic, czy moj femibion 2 ma ta k2 w takim razie. A za co ona odpowiada?

I jak sie stokke sprawuje? Boze, tak bym chciala, zeby znajomi nam odsprzedali, ale kupili nowke za 4,5 tys i moze nie beda chcieli. A tak za 2000 moglabym na wozek przeznaczyc i potem za 1000 sprzedac
Jak dobrze jest offline Zgłoś do moderatora