Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-01, 23:16   #291
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaką polecacie firmę ze skórzanym obuwiem? Chcę sobie sprawić porządne, skórzane botki, bo cały czas chodzę w chinczykach. Niestety nie znam się na ciuchach z trochę "wyższej półki" i nie mam pojęcia czy warto inwestować w Wojasa/Gino Rossi/Aldo/Venezie itp. Czy moze lepiej odlozyc więcej kasy i kupić coś od Campbella? Macie jakieś doświadczenia?
Z wymienionych przez Ciebie kupowałam w trzech. Wojas - jedne kozaki za kolano, bez zarzutu, z tym, że chodziłam w nich tylko rok, bo mi się znudziły. Niemniej jednak nie widać na nich zbyt wielu śladów zużycia. Z Gino Rossi miałam sandały, chodziłam dwa lata. Super się sprawują i nadal wyglądają. Ale w zeszłym roku kupiłam genialne kozaki, ktorych skóra na cholewkach tak się zdarła przez zimę (a bynajmniej nie były to jedyne moje kozaki), że w tym roku nadają się tylko do wyrzucenia. Natomiast Venezia... Tutaj historia jest złożona. To moja ulubiona firma ze względu na stylówę i outlet w pobliżu. Kupowałam w niej niezliczone ilości butów, w tym chyba ponad 10 par kozaków. Wszystkie super, poza jedną. W jednych kozakach na obcasie chodziłam rok, potem rozchwiały się obydwa obcasy, oddałam do reklamacji (wbrew straszącym wątkom na wizażu nie było z tym żadnego problemu), dostałam naprawione, po paru miesiącach to samo. Znowu naprawili, ale gwarancja już się skończyła, więc po raz trzeci tego nie zrobią, a ja straciłam do tej konkretnie pary zaufanie. Jednakże w międzyczasie się podobno zmieniły przepisy, zgodnie z którymi jak drugi raz reklamujesz, możesz żadać zwrotu kasy.
Hmm... Rozpisałam się, ale suma summarum i tak polecam Venezię. Fajny design i przede wszystkim bardzo wygodne. Ceny zwłaszcza w outlecie (stacjonarnym i internetowym) oraz na wyprzedaży umiarkowane, a wybór większy niż gdzie indziej.
Acha, od jakiegoś czasu mają umowę z kultowymi air stepami, można kupić u nich buty tej marki za niższą cenę. To a propos botków. Sama mam jedną parę, są boskie.

Edytowane przez rawita
Czas edycji: 2015-11-01 o 23:18
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując