Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-07, 08:47   #248
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Ja tez sie zastanawiam nad mm na noc...
Moj mały tez co godzine wisi na cycu w nocy[emoji33]
I tez juz od tygodnia zastanawiam sie jesli mm to jakie mleko kupic [emoji30][emoji30][emoji30]
ja też zastanawiam się od kilku dni, to nie jest wymysł jednej nocy... Ogólnie zauważyłam, że po tych stresach i kłótniach z wiedźmą (czyt. teściową) moja laktacja zaczęła szaleć... ale walczyłam i walczę nadal, żeby ją utrzymać... Jednak na wieczór wydaje mi się, że nie dam rady... tzn nie chodzi o mnie, tylko o Małego, który raczej się nie najada, bo skończy jeść z obu piersi i nerwowo ciągnie, bo leci Mu z oporem... w końcu puszcza cyca i płacze no i nosimy Go, zabawiamy chociaż z godzinę, żeby cokolwiek do tych piersi napłynęło... i tak w kółko przez cały wieczór...

też nie wiem jakie mleko... poza tym jeszcze nie wiem jak to jest z tą skazą białkową u Niego, bo ja nabiału nie jem... ale w środę mąż ma wolne, więc we wtorek spróbuję wypić szklankę mleka i zobaczę co się będzie działo (chodzi mi o to, ze gdybyśmy mieli mieć nie przespaną noc, to lepiej, żeby mąż nie musiał wstawać rano do pracy...)
a w czwartek mam wizytę kontrolną w poradni, więc zapytam lekarki o to mleko... może do czwartku jakoś damy radę...

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Roxana to mleko Julce dawala. Ale zmieniła na Bebilon... Napewno ci doradzi.
o dzięki za inf

Roksana jak będziesz miała chwilkę, to bardzo proszę o opinię Czemu zmieniłaś?

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Mms Enfamil to dobre mleko i najdroższe chyba z mm

wiem, właśnie, ze nie tanie, ale tak jak pisałam - nie planuję Go całkiem wprowadzać, tylko dokarmiać nim w razie potrzeby, więc jak kupię małą puszkę, to pewnie na długo starczy
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora