Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Korekcja wzroku!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-22, 10:35   #421
Paula84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6
Exclamation Dot.: Korekcja wzroku!

Witam,

Jestem 11 dni po operacji korekcyjnej LASEK, mialam wade -0,5 i -1,5 z astygmatyzmem (w lewym oku wiekszy astygmatyzm). Operowała mnie dr Gadomska w Warczawskim Cerntrum Mikrochirirgii Oka - LASER. Piewrwsze trzy dni to byla masakra - nie dosc ze malo widzialam, krotko moglam miec otwarte oczy, prawie caly czas lezalam z zamknietymi to lzy ciekly mi strumieniami, czulam klucie i mialam wielka opuchlizne, ze ledwo krople wpuszczalam... Bylam po 8 dniach na zdjeciu soczewek, Pani doktor powiedziała mi, że wszystko jest ok i mam ćwiczyc to lewe oko... na dzien dzisiejszy nie moge powiedziec, ze widze super... z bliska nawet ok, ale z daleka - mam kiepska ostrosc obrazu (szczegolnie lewe oko)... krótko mowiac jak narazie widze sporo gorzej niz przed operacja bez okularow...
Powiedzcie PROSZE czy to znaczy. że jednak coś jest nie tak ? Czy to normalne i trzeba czekac na rzeczywisty wynik operacji ?
Zmartwiła mnie jeszcze jedna rzecz - w dniu wizyty kiedy mialam zdejmowana soczewke Pani dr skierowała mnie na badanie komputerowe. Tak się złożyło, że dostałam je do ręki... bylo na nim napisane -1,25 i -1,75 i obok same zera... powiedzcie o co chodzi ? Przypominam, że mialam wadę -0,5 i -1,5 + astygmatyzm... I jeszcze jedna sprawa - na raporcie z zabiegu mam napisane "Prognozowana korekcja" a pod tym : OP -0.50/-1.00/170 OL 1.25/-1,50/20 ...
W związku z powyzszym ja juz nic nie rozumiem, a nastepna wizyte mam dopiero 3.10 i moge do tej pory zwariowac, wiec PROSZE POMOZCIE ... może Ty Bąbel udzielisz mi odpowiedzi ? PLS

Z góry bardzo DZIEKUJE !!!! i pozdrawiam...
Paula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując