Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-16, 10:36   #1418
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Wiesz co bardziej szorstkie niż suche. Na początku bylo to właśnie takie zaczerwienione i suche. Stąd pomyslalam ze to skaza bo Maja miała identycznie i to była właśnie skaza. Ale od dluzszego czasu to nie jest suche, tzn nie robi sie na tym taka bialawa skorka wysuszona. Nie wiem czy wiesz o co mi chodzi.
Teraz bylo to czerwone znowu. Na obrzeżach (od strony zewnętrznej tylko) taki grubszy paseczek czerwony a w środku jakby plamki... Coś jak chrostki ale nie wypukłe. I suche nie jest. Bardziej szorstkie właśnie.
Wiem wiem, Alan ma wlasnie czerwone a na tym taka biala sucha skorka





Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
Iguś też nie lubi obcinania... a jak robię to na spaniu, to zazwyczaj się budzi...
a u paluszków przy stópkach też tak często obcinacie? Bo ja nie właśnie... w sumie jak obcinałam 5 razy w ciągu tych 3 mies tak tyle... bo nie ma potrzeby...
Ja u stop obcinalam raz a u rak czesto. W sobote sie tak podrapal, ze mial szrame na calego polika. Strasznie ostre te paznokcie ma.

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Kasia- wspolczuje przezyc na chrzcie. My mamy za 2 tygodnie i tez sie boje ze bedzie placz. Tymbardziej jak wszyscy beda go chcieli nosic i zdjecia pstrykac.

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

A wlasnie mialam pytac- jak u Was w kosciele z robieniem zdjec podczas chrzcin? Ja bylam w piatek na naukach i ksiadz powiedzial, ze nie mozna robic, jest tylko jeden kamerzysta i jak chcemy mozemy go wynajac

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Alanowi tfu tfu minal skok, wlasnie zasnal sam w lozeczku. Oby tak zostalo bo dal mi popalic przez ostatni tydzien
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora