Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nawilżanie podczas kuracji kwasowo-retinoidowych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-22, 12:51   #357
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: nawilżanie podczas kuracji kwasowo-retinoidowych

Waniencjo,napisze tak-nie przepadam za Avene HOL a to dlatego,ze nic specjalnego nie zrobil dla mojej cery-ot taki sobie krem,bez rewelacji.

Humektan jest lekki ale dobrze wywiazuje sie z nawilzenia poza tym szybko sie wchlania pomimo,ze na poczatku bieli i robi mazaje.Dla cer umiarkowanie suchych/mieszanych/normlanych/tlustych moze byc w sam raz.

Xerial 5 swietnie nawilza,przy czym wchlania sie do matu i idealnie mozna zrobic na nim makijaz jednak na okres zimowy jest za lekki,jezeli wychodzimy z domu i tylko na nim chcemy bazowac-to moja subiektywna opinia.

Doliva-wspomniana przeze mnie powyzej to dobrej klasy nawilzacz,ktory dobry bedzie dla sucharkow ale nie tylko.Jest tresciwy i na poczatku wydaje sie dosc ciezki,jednak to tylko pozory bo szybko sie wchlania i zostawia przyjemne uczucie nawilzenia a skora staje sie miekka i aksamitna.

Calkiem niezla jest Bioderma Hydrabio-pomimo,ze jest tam alkohol denat to kremy calkiem niezle sie spisuja i wydaje mi sie,ze werja Legre bylaby dla Ciebie w sam raz.

Mam nadzieje,ze co nieco pomoglam


Na dniach zabieram sie za testowanie Effaclaru H LRP i na pewno zdam relacje
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując