Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kompletny brak organizacji i uzależnienie od internetu=katastrofa czasowa
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-18, 08:22   #20
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Kompletny brak organizacji i uzależnienie od internetu=katastrofa czasowa

Cytat:
Napisane przez _Tola Pokaż wiadomość
A na siłownię postanawiam się zapisać od lutego? Kiedy zdam zimowa sesje... Musze się na tym przede wszystkim skupić, bo naprawdę mam hardcorowe egzaminy...
Moim zdaniem nie powinnaś odkładać aktywności fizycznej. Jeśli nie masz czasu chodzić na siłownię to rób dywanówki w domu. To Ci zajmie pół godziny i będziesz miała krótką przerwę od nauki.

Jeszcze rok temu miałam podobny problem jak Ty. Jesienne wieczory najchętniej spędzałam przed komputerem, oglądając serial z pizzą w ręku albo śpiąc. I wiesz co? Nie dziwie się, że Tobie się nic nie chce skoro tez jesteś taka "zasiedziała". Taki tryb życia naprawdę bardzo rozleniwia. Z kolei aktywność fizyczna dodaje energii i zwiększa poziom endorfin.

Dziewczyny dobrze Ci radzą, abyś spróbowała planować sobie dzień. W przerwach zaplanuj sobie jakiś ruch - to naprawdę pomaga!

Co do nagradzania się słodyczami - ja bym była ostrożna, bo to może się źle skończyć. Przybędzie Ci dodatkowych kilogramów i będzie ciężej ruszyć się na siłownie. Zresztą, podjadasz sobie, bo pewnie masz wahania cukru we krwi i za mało energii. Błędne koło.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2015-11-18 o 08:24
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując