Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-21, 01:49   #477
malinka103
Rozeznanie
 
Avatar malinka103
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 869
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Imie jednak zostalo Franek ja ogolnoe juz po 10h od cc bylam na nogach takie wymogi szpitala a tak to moze byc rana ciagnie i ciagle pilnuja by.bralo sie przeciwbólowe.
Niestety ja jak narazie nie moge karmic piersia ze wzgledu na jakis HBS dodatni. I w ciazy nawet skierowania na to nie dostalam :/

Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratujcie mam założony ten cewnik od 20 i jest strasznie. Ból był nie do wytrzymania. O 22 dostałam zastrzyk p. Bólowy i tabletkę na sen. Zastrzyk trochę usmiezyl ból, ale tabletka w ogóle nie działa. Żałuję,że się zdecydowałam na wywoływanie,bo jutro chyba nie będę miała siły rodzić wylam z bolu jeszcze Mąż już musiał jechać bo odwiedziny do 22,ale jutro na 7 ma być,bo lekarz przychodzi na dyżur i idziemy od razu na porodówke

Wysłane z mojego H60-L04 przy użyciu Tapatalka
Ja tez miałam cewnik jakas dobe zalozony i mnie nic nie bolało. Jedynie to skurcze jakich dostalam kilka h po jego zalozeniu, takze dziwne ze az tak cie.boli.
__________________
od 20.01.2010 - razem
Franek 12.11
malinka103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując